Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Monet Gerçekleri

Robin'le benzerlik kurmuşsun. Benim de aklıma Aokiji'nin punk hazard'da bulunması geldi. Sebebi neydi acaba? Söylenmemişti diye hatırlıyorum.

Robin'le benzerlik kurmuşsun. Benim de aklıma Aokiji'nin punk hazard'da bulunması geldi. Sebebi neydi acaba? Söylenmemişti diye hatırlıyorum.
Smoker ona soruyor, burayı nasıl buldun diye. Kuzan da cevap vermeyince, 'yeraltı dünyası ile ilişkin mi var?' diye soruyor. Oda, ben yine benim Smoker diyor. Kısaca Punk Hazard da olanları izledi.

Teori oldukça hoşuma gitti. Monet karakterinin tayfaya güzel bir çeşitlilik katacağı kesin hem logia hemde bayan ancak sadist kişiliği ile tayfaya uyum sağlar mı bilemiyorum. Eğer ölmediyse karşımıza bu arc Big Mom'ın koleksiyon kitabının içinden çıkabilir sonuçta Big Mom nadir canlıları seviyor. Kitabın içinde Punk Hazardaki çakma centaurlardan biri vardı. Monet'i de Caesar'ı ararken bulmuş olabilirler.

Teori oldukça hoşuma gitti. Monet karakterinin tayfaya güzel bir çeşitlilik katacağı kesin hem logia hemde bayan ancak sadist kişiliği ile tayfaya uyum sağlar mı bilemiyorum. Eğer ölmediyse karşımıza bu arc Big Mom'ın koleksiyon kitabının içinden çıkabilir sonuçta Big Mom nadir canlıları seviyor. Kitabın içinde Punk Hazardaki çakma centaurlardan biri vardı. Monet'i de Caesar'ı ararken bulmuş olabilirler.
Çok teşekkürler, 3 yıldaki ilk yorumunun da bana gelmesi ayrı bir mutlu etti :D Kitaplar olur başka yer olur, yeter ki yaşadığı ortaya çıksın. Sonra tayfaya katılma olayını zaten irdeleriz. Ayrıca 325 olayına da uygulanabiliyor Monet.

Çok teşekkürler, 3 yıldaki ilk yorumunun da bana gelmesi ayrı bir mutlu etti :D Kitaplar olur başka yer olur, yeter ki yaşadığı ortaya çıksın. Sonra tayfaya katılma olayını zaten irdeleriz. Ayrıca 325 olayına da uygulanabiliyor Monet.
Rica ederim hesabım olduğu aklıma gelince bir şeyler karalıyım dedim sonuçta bu kadar emek vermişsin. Bana kalırsa tesadüf olamayacak kadar iyi noktaları yakalamışsın ve yabancı sitelerde de senin gibi düşünen bir çok kişi var. One Piece serisinde eğer olay bir flashback'in içinde geçmiyorsa (Çünkü Oda flashbacklerde
George Martine bağlıyor) karakterin ölmek için özel bir çaba harcaması lazım kafasının yarısı olmayan bir karakter hiç bir şey olmamış gibi Shichibukai seviyesinde biriyle dövüşebiliyor yada şehri yok edebilecek bomba ayaklarının dibinde patlamasına rağmen karakter ölmeyebiliyor bu seride.:)

karakterin ölmek için özel bir çaba harcaması lazım kafasının yarısı olmayan bir karakter hiç bir şey olmamış gibi Shichibukai seviyesinde biriyle dövüşebiliyor yada şehri yok edebilecek bomba ayaklarının dibinde patlamasına rağmen karakter ölmeyebiliyor bu seride.:)

East Blue
Zoro- Nami- Gaimon(teklifi reddetti)- Usopp- Sanji- Crocus(Roger P.)

Grand Line
Chopper- Robin- Vivi(teklifi reddetti)- Franky-Brook- Rayleigh(Roger P.)

Yeni Dünya
Jinbei - X(kadın) - (teklif reddeden) - (Y erkek) - Y(erkek) - Gaban(Roger P.)

İlgini çekerse bu konu çok daha derinlere gidiyor.

East Blue

Grand Line

Yeni Dünya

Resim iyiymiş bak bunu paylasmamıştın benimle ? Zulada neler saklıyorsun benden habersiz hayınnn! :)

East Blue

Grand Line

Yeni Dünya

Bayağı iyi yakalamışlar. Oda Grimm Kardeşleri epey seviyor olmalı. :D

Resim iyiymiş bak bunu paylasmamıştın benimle ? Zulada neler saklıyorsun benden habersiz hayınnn! :)
Resmi dün buldum bende.

Bayağı iyi yakalamışlar. Oda Grimm Kardeşleri epey seviyor olmalı. :D
Evet, alıntı yapmadığı yer kalmadı 5 yılda.

Güzel teori, Oda bir ara yeni tayfa üyesi, eski düşman olacak demiş, bu da baya uyuyor. Hem kimse tahmin edemez :D
Teşekkürler. Bakalım her şey kısmet :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık