Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Monet Gerçekleri

Gelecek kadın üye ihtimallerinde Vivi-Carrot-Monet göz önünde bulundurduğum isimler. Vivi'nin korsan gemisine geri dönüşü Alabasta'dan vazgeçmesi anlamına gelir. Alabasta'nın geçici yönetimine de en layık isim Kohza. Tabi dünya hükumeti Vivi'den sonra onları tanır mı veya Antik silaha tepkileri ne olur bilinmez. Gene Vivi altı doldurulabilir bir karakter. Tayfanın kadın üyelerinin hayalleri keşif içeriyordu. Nami dünya keşfi (harita için), Robin Raftel'in keşfi (kayıp tarih) için. Bu bağlamda Vivi, eğer Antik silah ile bağlantısı bulunmuyorsa ki Cobra yaşarken o bir tehdit olarak görüldü, bu sırrın keşfini arayabilir. Gene annesi Titi'nin ölümü üzerine bir kurgu çizebilir Oda. Bu da annesinden sonra onun da silinmesi gerektiği gibi bir bağlam da doğurabilir. Ve böylece Olvia,Bellmere gibi Titi'de sembolik bir anne rolü almış olur.

Carrot sevmediğim bir karakter, eğlenceli ve beyinsiz olmasının yanı sıra arkası ne denli doldurulur bilinmez. Çünkü Zou denen küçük dünyadan çıkamamış, macera ve merak duygusundan fazlasını barındırmayan biri. Annesi ondan önce denize açılsa veya bir özel yanı olsa ihtimali güçlenirdi benim açımdan.

Monet hakkında yazdım. Tamamen ufak ipuçları ile altını kendim doldurdum. Yani Carrot'tan bir farkı yok, katılma şansı olarak. Bu bağlamda 3'lü içerisinde Vivi en iyi aday olsa da Monet'in döneceğine inanıyorum.

Buradaki isim analizine göre G-H, O-P ve W-X baş harflerinden oluşan bir kadın karakter gelecek. Dediğin gibi ViVi katılabilir gibi geliyor bana da. W harfini ViVi şeklinde kullanabilir :)
Evet bu şablonu biliyorum, ve evet mümkün.

Oda senin kadar ayrıntılı düşünse daha güzel bir seri okurduk :sapkali:
:sapkali:

Seriyi yazsam Nami’yi ve ağlak prensesleri gebertirdim. Oylar bana.

+1 Seviyorum seni Chaos
Kyaaaaa! :utan:

Avatardakinin Bleach’te kafasına sıktılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık