Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mink Kabilesi vs. Hasır Şapka Korsanları

Mink Kabilesi Vs Hasır Şapka Tayfası

• Mink Kabilesi

Kullanılan: 40 57.1%
  • Hasır Şapka

Kullanılan: 28 40.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    70

Yami

Genel Tartışmada sormuştum. Konuya dökeyim dedim. Pek ortamım müsait değil.
Rahat bir ortama geçtiğimde konuya bilgi ekleyeceğim. Umarım yetersiz görülüp silinmez :)

Mink Kabilesi Vs Hasır Şapka Tayfası sonucu ne olurdu?

Mink Kabilesi
MOKOMo Kralığı iki kral tarafından yönetilir. Ülkenin resmi Yöneticisi Dük İnuarashidir.
Ama ada sakinleri için kutsal bir yer olan " Balina ORmanını " koruyan Usta Nekomamushidir. Düke eşit bir gücü olduğu belirtilmiştir.
Gündüzün Kralı - Dük İnuarashi
Gecenin Kralı - Usta Nekomamushi
Ülkede her çocuk savaşçı olarak eğitilir. Büyük uluslara rakip olabilecek savaşçı sayıları olduğu belirtilmiştir.

Gündüzün Kralı Luffy tarafından " güçlü " gözüktüğü için övülmüştür.

Jack'in yıkım getiren saldırısını tek koluyla durdurmuştur.

Nekomamushi , Jacke yaptığı saldırı.

5 gün boyunca hiç ara verilmeden bir orduyla savaşmışlardır.

Hasır Şapka Tayfası

Moderatör tarafında düzenlendi:

karolla

Minklerde 2 tane güçlü var. İnu ve Neko. Bence bu 2sini zoro ve luffy alabilirler. Fakat ikisi de bu dövüş sonucu bir süre dövüşemezler.

Sanji muhtemelen pedro ile kapışır alabileceğini düşünüyorum sanjinin.

Minklerin hepsini ortak özelliği yıldırımlı vuruşlar ve kendilerini gizleyebilmeleri. Gözlem haki ile tespitten gizlenebiliyorlar. Luffy, zoro, sanji ve ussop için bu zor olur. Zaten bu yüzden dövüş sonucunda ilk 3lü hasarsız atlatamaz bu dövüşü.

Geriye yığınla mink var. Naminin hiç bir saldırısı bunları etkilemez. Zaten hepsi yıldırım üretiyor. Ayrıca aşırı hızlı ve fizik güçleri var.

Tüm minkleri alabilecek tayfadaki yegane kişilerin başında bu durumda brook gelir. Brook ruh haline geçip keman çalar ve alayını uyutabilir. Tabi bu gücü minklere etki eder mi bilmem. Etmese bile minkleri dondurabilir mi? Hepsi vücudunda yıldırım taşıyor. Yıldırımla buzu parçalarlar.

Usopun bitkileri minklere pek etki eder gibime gelmiyor. Geriye frank shogunla dalarsa yakıtı bitene kadar bir şeyler yapabilir.

Sayıca üstünlük olmasa bizimkiler kazanırdı ama minklerin sayı üstünlüğü çok fena. 100lerceler.

Hasır şapka filosu vs minikler olsaydı daha adil olurdu bence. Zira minikler sayıca çok fazlalar. Ve daha bugünkü bölümde iki muhafız mink ciddi olmayan luffy ile dövüşebiliyordu. Tayfada onlara rakip olabilecek kişi franky bence. Ama onlar gibi kim bilir kaç mink var. O yüzden minkler alır dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık