Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

minik rp sitem

'Oyun Sohbet' forumunda blackmane tarafından 7 Ara 2018 tarihinde açılan konu

1. blackmane (Üye)
    Mesaj Sayısı 2
    Üyelik Tarihi6 Ara 2018
    Eskiden cok fanfic yazardım, teoriler karakter ağzından hikayeler gibi eskiden bir miktar rp de yazmıştım aslında. Geçenlerde kendi kendime yeniden başlasam mı dedim sonra araştırdım iki tane benim kalitemin üzerinde site buldum dayanamadım bende bir tane kalitesiz yapayım dedim. Oynamak isteyen olur mu acaba diye de bir sorayım dedim uwu

2. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
    Mesaj Sayısı 8,584
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Aktif olursa katılabilirim. Yazmayı, karakterlerin duygu düşüncelerini ifadesini ise severim.

3. blackmane (Üye)
    Mesaj Sayısı 2
    Üyelik Tarihi6 Ara 2018
    Bi tez yazmam gerekiyor hp rpsi yazmaktan artık bayılmak üzereydim onun üzerine fanfic karakterlerimi kullanabilirim diyerek okulumun son döneminde kendime bir uğraş olsun istedim. Hani çok çok profesyonel bir site olmadı eksiği kesinlikle vardır ama amaç zaten hepimizin eğlenmesi diyerek bir şey hazırladım herkese açık söylemeye de utandığımdan bir sorayım isteyene özelden yürürüm dedim :D

4. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
    Mesaj Sayısı 8,584
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Yolla gelsin.

5. UranyumX Üye

UranyumX (Üye)
    Mesaj Sayısı 451
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    Olası rp anlamları:
    -Riot Point
    -Rondom Play
    -Rüstem Paşa
    ...
    İşin şakası bir yana konuyu açarken herkesin anlayacağı şekilde yazsan daha güzel olurdu. :good:

6. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 11,960
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Almayayım sağol. :artiz:

7. Mesaj Sayısı 2,093
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Tatil yaklaşıyor. Beraber oynardık diye dediydim. Sen vampir olurdun ben de sadık yardımcın. Sen bir Roger ben bir Rayleigh...Sen bir Luffy ben bir Zoro.. Sen bir Shanks ben ise Beckmann... Sen yoksan ben de bulaşmayayım hiç. :D

8. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 11,960
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Tatile daha var yav hem sen başlayayim deyip birakiyorsun sonra ben daha cok sinirleniyorum öyle olunca.:D

9. Mesaj Sayısı 2,093
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Aslında zorlasam ikna edermişim he. :D Neyse kalsın benim de oynayasım yok da dedim bir yoklayayım seni. Yazın kafalarım ben seni yalnız söyleyeyim. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık