Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada geçen tabir biraz daha farklı, bilgisayara geçersem biraz daha kesin bir şey diyebilirim. Yanlış hatırlamıyorsam şöyle bir şeydi, sekai ichi dai kengou ni naru otoko, sonu belli zaten, olacak adam:). Peki ne olacak? Sekai dünya demek, ichi bir, birinciyi kastediyordur belki, dai kengou da büyük kılıç ustası. Birazcık saçmalama ile dünyada bir numaralı büyük kılıç ustası olacak adam falan diyebilirim ben. E bu ifade dünyanın en güçlü kılıç ustası gibi açık bir ifadeden biraz farklı. Stephen Paul da burada en iyi diye çevirdi. Budur.
Tam olarak olmasa da anladım gibi. :confused:
Açıklama için teşekkürler. :sapkali:

Düşünsenize Kaido Vistaya reyiz bu dövüşü erteleyelim diyor,bir tane çakıp bitirebilecegi yerde.Yonkou olan beyni bırakıyor herhalde unvanı alırken.
Bilek güreşi yaparken şu adama bir tane çakayım da bitireyim diyorlar mı ? Düellodaki olay da aynı mantık yetenek karşılaştırması.

Kaç kere buradan kılıç düellosunun kişisel güç üzerine yapılmadığını söyledim hatırlamıyorum.

Ancak ona rağmen Mihawk en güçlü kılıç ustası da çıktı orası ayrı konu.

Eğer Mihawk gerçekten Shanks'dan güçlü ise Mihawk'ın Hakuba tarzı bir formu olmalı. Yoksa çok tutarsız olur. Beyazsakalla aradaki güç farkını görmek istemesi, 2 yıl önceki Luffy'yi yakalayamaması, Vista'ya takılması... Ya Mihawk'ın başka bir formu var ya da sağ kol üstü amiral altı bir seviyede. Oda meyve gücü, kral haki gibi ekstra güçleri dahil etmeden saf kılıç ustalığını sayıyor olabilir.

Eğer Mihawk gerçekten Shanks'dan güçlü ise Mihawk'ın Hakuba tarzı bir formu olmalı. Yoksa çok tutarsız olur. Beyazsakalla aradaki güç farkını görmek istemesi, 2 yıl önceki Luffy'yi yakalayamaması, Vista'ya takılması... Ya Mihawk'ın başka bir formu var ya da sağ kol üstü amiral altı bir seviyede. Oda meyve gücü, kral haki gibi ekstra güçleri dahil etmeden saf kılıç ustalığını sayıyor olabilir.
Tutarsız bir şey yok. Mihawk kimseye gram kadar da olsa zarar vermek amacıyla saldırmadı. Sürekli gelen atakları karşıladı. Bu sizin için bir tutarsızlık sebebi ise bir şey diyemem.

Tutarsız bir şey yok. Mihawk kimseye gram kadar da olsa zarar vermek amacıyla saldırmadı. Sürekli gelen atakları karşıladı. Bu sizin için bir tutarsızlık sebebi ise bir şey diyemem.
Bana göre Beyazsakalla arasındaki farkı görmek istemesi bile yeterli. Üst ligdeki insanlar birbirlerinin gücünü biliyor. Shanks dışında kimseyle dövüşmeden mi zirve güçlerden birisi oldu bu adam. Yonkou gücünde çıkabilir çıkamaz demiyorum. Ama yeni bir formda çıkmazsa benim açımdan tutarsız olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık