Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazen bana çok saçma gelen teori ve düşünceler görüyorum, ama birileri bunu mantıklı buluyor.
Acaba sorun bende mi? seriyi yanlış mı okuyorum diye düşündürtüyor insanı.
Mesela dünyanın en iyi kılıç ustası olan Mihawk nasıl Shanks'ın altında olabilir?
Çoğunluk böyle düşünüyor, ama adamın kılıç konusunda en iyi olduğu tasdiklenmiş bir gerçek.
Shanks'a baktığımız zaman bu adam bir kılıç kullanıcısı, Mihawk en iyi kılıç ustası olarak bilindiği halde bu adamla aşık atamıyor mu şimdi?
Shanks hakkında ''yahu bu adam kılıç ustası değil'' tarzı cevaplar geliyor, bu adam kılıcı süs olsun diye mi taşıyor yahu?
Her kılıç kullanan kılıç ustası olmuyor doğru, ama madem bu adam kılıç ustası değil, neden Mihawk ile ölümüne düellolar yapıyor?
Herşeyin sonucunda iki kılıç ustası arasından Mihawk en iyi kılıç ustası ilan edilmişken,sırf Yonkou diye Shanks'ın daha güçlü görülmesi okurların yazara olan güvensizliğinden mi kaynaklanıyor?
Veya insanlar en iyi kılıç ustası ünvanının demiri en iyi sallayan adama verildiğini mi düşünüyor?

Bazen bana çok saçma gelen teori ve düşünceler görüyorum, ama birileri bunu mantıklı buluyor.
Acaba sorun bende mi? seriyi yanlış mı okuyorum diye düşündürtüyor insanı.
Mesela dünyanın en iyi kılıç ustası olan Mihawk nasıl Shanks'ın altında olabilir?
Çoğunluk böyle düşünüyor, ama adamın kılıç konusunda en iyi olduğu tasdiklenmiş bir gerçek.
Shanks'a baktığımız zaman bu adam bir kılıç kullanıcısı, Mihawk en iyi kılıç ustası olarak bilindiği halde bu adamla aşık atamıyor mu şimdi?
Shanks hakkında ''yahu bu adam kılıç ustası değil'' tarzı cevaplar geliyor, bu adam kılıcı süs olsun diye mi taşıyor yahu?
Her kılıç kullanan kılıç ustası olmuyor doğru, ama madem bu adam kılıç ustası değil, neden Mihawk ile ölümüne düellolar yapıyor?
Herşeyin sonucunda iki kılıç ustası arasından Mihawk en iyi kılıç ustası ilan edilmişken,sırf Yonkou diye Shanks'ın daha güçlü görülmesi okurların yazara olan güvensizliğinden mi kaynaklanıyor?
Veya insanlar en iyi kılıç ustası ünvanının demiri en iyi sallayan adama verildiğini mi düşünüyor?
Arkadaşlar bi noktada haklı, Diyorlar ki imparator seviyesi adam Vistay'la, Timsah'la uğraşırmı, tek atar yoluna devam eder... Bu açıdan baktığımızda ben o adamlar hak veriyorum.

Diğer taraftan, senin ve diğer pek çok takipçinin Shanks üzerinden Mihawk'ı güçlü gördüğü bir düşünce var, bakalım bu gizem nasıl çözülecek, merakla bekliyorum.

Arkadaşlar bi noktada haklı, Diyorlar ki imparator seviyesi adam Vistay'la, Timsah'la uğraşırmı, tek atar yoluna devam eder... Bu açıdan baktığımızda ben o adamlar hak veriyorum.

Diğer taraftan, senin ve diğer pek çok takipçinin Shanks üzerinden Mihawk'ı güçlü gördüğü bir düşünce var, bakalım bu gizem nasıl çözülecek, merakla bekliyorum.
MF'de hikayenin ne denli önemli olduğunu tekrar tekrar anlatmaya gerek var mı? Amirallerin ve Sengoku'nun arasından Ace'i kurtaran bir Luffy var ortada. Akainu'yla da anlık çarpıştı Croco. Aka'nın "tek atar yoluna devam eder" tarzda biri olduğunu biliyoruz. Yani Croco oraya iadei itibar için getirilmişse, Mihawk'tan Aka'dan değil kimseden tek yemez. Normalde yiyeceği adamdan da yemez. Vista da keza WB korsanlarının tanıtıldığı arc olan MF'de önemli bir komutan. Mihawk vs Vista hikaye açısından sonlanmamalıydı, Vista yenilmemeliydi. Aynen o şekilde oldu. Toplasan kaç karede gördük onları. Belki 10 dakika çarpıştılar o kadar. Yani MF'de kurgunun ilerlemesi, hikayenin 30-35 bölüme sığması için güç seviyeleri gözardı edildi yeri geldiğinde. Mihawk'ın sağ kol civarı bir seviyede çıkacağını düşünenler gerçekten seriyi okuyup anlamayanlardır gözümde. Ya da sırf Mihawk fanlarına inat olsun diyedir tutumları. Oda onaylı Vivre Cardlarda Shanks'a rakip olarak geçiyor Mihawk. Vista, Croco seviyesi görmek için gerçekten fanlığın o insanı kör etmiş olması gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık