Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahaneler süper vallahi,

Dövüş erteleniyor, tabii canım kim erteliyor? Sengoku mu?

Mihawk izin istiyor demiyor da dövüş erteleniyor diyor.

561.de başlayan dövüş, 562'de Mihawk izin istemesi ile bitiyor, 2 bölüm sürmüş bir çarpışmayı küçümsemeye kalkıyor, orada Vista yerine Shanks olsa neler neler derdiniz. Ama Shanks sizin için bir hayal olarak kalacak.

Anlatamadım galiba. Ace ile Aokiji'nin çarpışması 572'de oluyor, sonra tekrar 572'ye bakıyoruz Ace kafasını çevirip babalık diye bağırıyor, Jozu bunun aynısını yaptığı vakit Aokiji Jozu'yu lolipopa çevirmişti dikkat dağınıklığı sebebiyle, haliyle Ace ile Aokiji'nin çarpışması devam etmeyen tek hamlelik bir çarpışmaydı.

Mihawk ile Vista 2 bölüm devam eden, en sonunda Mihawk'ın izin isteyerek ayrıldığı uzun süreli bir dövüş.
Yine aynı şey tekrarı bende kendimi tekrar edeyim Niye Vista Mihawk'ın kolunu alamıyor dikkati orada değil Luffy'de. Bu olaylar uzun süre ya orada Mihawk kafasında kuruyor güç dengeleri Luffy'nin insanları etrafında toplaması falan bayağı uzun uzun düşünüyor. Hani jozu anlık dikkati başka yerde iken senin sözün bu anlık dikkati kaydığında lolipop ya Mihawk niye sağlam? Bütün yorumların senin söylediklerin bu arada .

Aynen öyle bende benzer şeyler yazdım.

Adam kendi ile çelişiyor sürekli, Mihawk Vista ile çarpışırken Luffy 'i düşünüyor o arada niye peki Vista kolunu alamamış Mihawk'ın . Bak dostum bütün mesajların birbiri ile çelişiyor gerçekten savunacaksan geçerli sebepler üret.
Mihawk kafasını çevirip Luffy diye mi bağırdı? Aklından Luffy'yi geçirmiş olması, onun dikkatini dağıttığını göstermez, Rayleigh'de Luffy'yi düşündü ama kafasını çevirip bağırmadı keko gibi, Jozu bunu yaptığı için Aokiji indirdi, aklından başka bir şey geçmesi farklı bir şey kafasını başka yere çevirip başka bir yere bakmak farklı bir şey.

Düello geniş bir kavram, BB ile Ace'in dövüşüne de düello dendi, kılıçla alakalı değil.

Bu attığın kapakta uzaylı eleman Enel gibi bir sopa kullanıyor.O sebepten düello attıkları söylenmiş.Yani aynı silahı kullanıyorlar.Düellonun mantığı budur.17 - 18. yüzyılda pistolla yapılan düelloların da eski Japonya'daki katana ile yapılan düelloların da mantığı aynıdır.Aynı silahı kullanıyor olmak.Bu kadar basit.

Ace ile BB kovboy mu kılıçustası mı? Adamlarına dövüşüne düello demiş mangaka. Sen neden bahsediyorsun?
Tamam da bu adamlar'ın biri kılıç kullandı da değeri silah mı kullandı? Bir de Düello denilebilir sonuçta teke tek dövüşüyorlar. Ama sen belinde kılıç olan iki adamın dövüşüne düello değil diyemezsin çünkü saçma olur.

Yine aynı şey tekrarı bende kendimi tekrar edeyim Niye Vista Mihawk'ın kolunu alamıyor dikkati orada değil Luffy'de.
O senin uydurduğun bir bahane. Jozu'nun ''Marco'' diye bağırması ve kafasını başka yere çevirmesi, Marco'nun sırtını Kizaru'ya dönmesi ile Mihawk'ın kafasından Luffy'yi bir anlığına düşünmesi aynı şey değil.

Bu attığın kapakta uzaylı eleman Enel gibi bir sopa kullanıyor.O sebepten düello attıkları söylenmiş.Yani aynı silahı kullanıyorlar.Düellonun mantığı budur.17 - 18. yüzyılda pistolla yapılan düelloların da eski Japonya'daki katana ile yapılan düelloların da mantığı aynıdır.Aynı silahı kullanıyor olmak.Bu kadar basit.
Ahaha, sen uçtun dostum, ne Enel'i? ''Banaro Adasında Düello'' denmiş Ace ile BB için.

Ahaha, sen uçtun dostum, ne Enel'i? ''Banaro Adasında Düello'' denmiş Ace ile BB için.
Ah pardon karıştırdım bir an resmi görünce yazıya odaklanmadım.

Ace vs Bb için de düello demesinin sebebi şeytan meyveleri yüzünden olmasın.Şeytan meyveleri üzerine bir düello attılar.Kaybeden Ace oldu.Meyveleri bile finalde çizdi ateş ve karanlığı çarpıştırıp ikiye ayırdı.

Tamam da bu adamlar'ın biri kılıç kullandı da değeri silah mı kullandı? Bir de Düello denilebilir sonuçta teke tek dövüşüyorlar. Ama sen belinde kılıç olan iki adamın dövüşüne düello değil diyemezsin çünkü saçma olur.
Sen neye cevap verdiğinin farkında değilsin sazan gibi atlamışsın bana muhalefet olacağım diye. Arkadaşa dedim ki Shanks'ı kılıçustası sayma, o da o zaman niye Mihawk ile düello yaptılar dedi, bende düello için kılıçustası olmaları gerekmez Ace ve BB'nin dövüşüne de düello dendi dedim. Düello değildi falan demiyorum yani o senin yanlış algılaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık