Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O daha çok dünyanın en güçlü kılıç ustasının saldırısı diyeydi sanki.Ha en güçlü saldırısıdır o ayrı.Wbye fark ölçecem diye rastgele saldırı atacak halin yok.
Bir birim slash atmış.

Umrunda olmaması önemli bir hasar almadığı anlamına gelmiyor adamın dayanıklı ve umursamaz olduğu anlamına geliyor.Göz var nizam var nasıl kesildiğini görüyorsun aşağıdan yukarı kesmiş adam.Şunu mangayla alakası olmayan birine göster çizik atılmış diyen tek Allah'ın kulu çıkmaz artniyetli değilse.Herhalde Mihawk'ın Zoro'ya verdiği ağır yara gibi olmayacak.Her hasarın öyle olmasını mı bekliyorsunuz anlamadım ? Jack bu saksı değil sonuçta onun da bir haki zırhı var bedeninin sertliği var uçurum yok bu adamların arasında.
Aynen abi, Nekomamushi gelip Jack'i sırt üstü yere geçirdi sonrasında Jack bu darbenin emarelerini her sahnede gösterdi. Resmen tüm dövüşün kaderini değiştirdi bu aldığı darbe. Reyiz Zoro gibi değil ki, bi milyon tane kesik alsa bile ayakta duramaz, Zoro reyiz ayrı o kılıç ustası sonuçta bağışıklığı var.

Bir kılıç ustasının en güçlü saldırısı kılıcını savurmasıyla ortaya çıkardığı enerji dalgası olabilir mi la. Olsa olsa en güçlü uzaktan kesiş saldırısıdır o. Ancak büyü temalı serilerde o tarz bir saldırı en güçlü saldırı formu olur.

Bir birim slash atmış.

Aynen abi, Nekomamushi gelip Jack'i sırt üstü yere geçirdi sonrasında Jack bu darbenin emarelerini her sahnede gösterdi. Resmen tüm dövüşün kaderini değiştirdi bu aldığı darbe. Reyiz Zoro gibi değil ki, bi milyon tane kesik alsa bile ayakta duramaz, Zoro reyiz ayrı o kılıç ustası sonuçta bağışıklığı var.
Jack'i tutup yere geçirmeyle yada bir tane yumruk atmayla açık kılıç yarasını bir mi tutuyorsun ? Bir tutuyorsan söyle de uğraştırma beni daha fazla.

Tartışmaya yeni bir soluk getirmek için soruyorum.Şu bilgi doğru muydu ?

https://www.narutoforums.org/threads/mihawk-basically-confirmed-yonkou-level-by-oda.1046115/

Oda efsaneler arasında sayıyor Shanks,Wb ve Mihawk diyor.

Bunu sanki tartışmıştık bir ara ama anımsayamadım. :D
Teşekkürler, 2 bin kere konuşulmuş konuyla yeni yepisyeni mis gibi solukları içime çekiyorum, mis gibi kılıç koktu sağol.

Jack'i tutup yere geçirmeyle yada bir tane yumruk atmayla açık kılıç yarasını bir mi tutuyorsun ? Bir tutuyorsan söyle de uğraştırma beni daha fazla.
Ben bişeyi eşit tutmuyorum ya, buna abartma diyorlar, bişeyi anlatmak için böyle örnekler vermek daha etkili oluyormuş diye okudum.

Bir kılıç ustasının en güçlü saldırısı kılıcını savurmasıyla ortaya çıkardığı enerji dalgası olabilir mi la. Olsa olsa en güçlü uzaktan kesiş saldırısıdır o. Ancak büyü temalı serilerde o tarz bir saldırı en güçlü saldırı formu olur.
Zaten mesele o. Böyle yıkıcı bir saldırı durduruluyor ciziksiz ama Zoro'nun rakibinin işini bitirmesi mesela bu tarz slashlar ile olmuyordu. Ama o tarz saldırıların da yıkımı bu kadar olmuyor. Aslında bunun sorgulanması için böyle bir soru sordum..

Zaten mesele o. Böyle yıkıcı bir saldırı durduruluyor ciziksiz ama Zoro'nun rakibinin işini bitirmesi mesela bu tarz slashlar ile olmuyordu. Ama o tarz saldırıların da yıkımı bu kadar olmuyor. Aslında bunun sorgulanması için böyle bir soru sordum..
Adam elmas len, Enel saldırıya geçtiğinde Luffy'de çizik yok diye gurur falan mı duydun ne oldu ? Elmas adam bir zahmet kesiş saldırısında çizik almasın xD

Adam elmas len, Enel saldırıya geçtiğinde Luffy'de çizik yok diye gurur falan mı duydun ne oldu ? Elmas adam bir zahmet kesiş saldırısında çizik almasın xD
Konuyu hemen manipüle etme çabasına girme Ferit.

Elmas adam bir zahmet keşiş saldırısında çizik almasın demek algı yapmaktır. Niye almasın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık