Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın Yeni Dünya'da gezmeme nedeni Denizci üssünü koruma görevi yüzündendi. Dünya Hükümeti ile anlaşması var, Yeni Dünya'da fazla duramıyor adam, tüm Marine Ford, Enies Lobby, Impel Down'a falan korumalık yapıyor bi olayda gelip gitmesi zor olmasın diye. Ne zaman ki iki yıl geçti, Akainu taşıdı üssü Yeni Dünya'ya artık Mihawk'ın parlama zamanıdır. Yeni Dünya'da daha özgürce fink atacaktır. Bu denize yeni girmiş korsanların gemisini falan keserek eğlenecektir daha heheyt.

Roman gibi olmasın da, sonra @Monkey D. Dragon gibilerin eline fırsat geçiyor bak.
Şakan ne desem bilemedim, tekniğin gelişiyor valla. Laf atmayı hoşnutsuzluğunla örtüp, başkasını alıntılıyarak odak değiştirmeler falan.

Bu mantıkla Ace'in misyonu delinmek, Mihawk'ın misyonu da kestane gibi çizilmek oluyor. :(
Bunları sormuş olmandan ben utandım senin adına. :( Ace'in misyonu şunlar.

1 - Adam gibi adam nasıl olunur onu öğretti.
2 - Ana karakterin karakter gelişimini sağladı olgunluk evresine girip kk olmasına sebep oldu.
3 - Birçok noktada kardeşini korudu karasakalın onu avlamasına en baştan engel oldu.Yoksa ana karakterin hapis maceralarını izlerdik.

Mihawk All blue gibi nihai bir hedefin ta kendisi bundan ala misyon mu olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık