Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim de muhtemel son mesajım şu şekilde olsun;

Mihawk'un gücünü hâlâ tartışmamızın tek sebebi Oda'nın Shichibukai'leri çok küçük düşürmesi. En güçlü olduğu dönemde Kaido ile kapışmış(her ne kadar ezici bir mağlubiyet alsa da) olan Moriah olsun,zamanında WB ile bir şekilde karşılaşmış olan Croc olsun geçmişleri çok korkutucu olmasına ve güçlü olduklarını göstermesine rağmen Luffy'ye çok erken bir vakitte kaybettiler. Yani Oda Savaş Lord'larını düzgün işleyemedi. Sonuçta kendisi de röportajında başta Savaş Lordları ile bizimkileri kapıştırmak bir planı olmadığını ve direkt Yonkolar ile işi halletmek istediğini fakat bunun bir şekilde değiştiğini açıkladı.
Yani muhtemelen bütün Savaş Lordları en azından Yonko çekirdek üyesi seviyesinde olacakken bir değişiklikten ötürü Luffy'ye çok erken elendiler. Sonuçta Savaş Lordları Amiraller ile birlikte Denizcilerin en büyük gücü. En azından bu kadar,hatta daha fazla,güçlü olmak zorundalar. Baktığımız zaman ise bu güç seviyesinde işlenebilen tek karakter Dof gibi duruyor.

Kendi fikrime gelirsek. Bence Mihawk Amirallerden biraz daha üstündür(Bir amirali teke tekte yenebilir ama bu kesinlikle kısa sürecek bir savaş olmaz) ama bir İmparator seviyesinde değildir.
Vista konusunda ise,Vista kesinlikle OP evrenindeki "En Yüksek Seviye" diyebileceğimiz kılıç kullanan karakterlerden biridir. Mihawk'tan güçlü olmadığını hepimiz kabul ediyoruz ama bu çok rahat bir şekilde kaybedeceği anlamına da gelmez.

Bu konunun cidden artık daha fazla uzamaması gerek bence.

Herkesin zamanı gelir, bu adamın da gelecek.
Shanks'la eşit seviyelerde, hükümet ile bizim bilmediğimiz bir ilişkisi olan, isimde ve gerçekte dünyanın en güçlü kılıç ustası.

Konu 7 sene önce açılmış 1000 küsür sayfa adam hakkında hala dişe dokunur bir şey yok Zoro'ya verdiği eğitim MF'deki bir kaç aksiyonu haricinde olayların ve konunun içine bir türlü girmedi.Böyle orijinal bir karakterin daha çok konunun içinde olmasını isterdim ama shanks ve bu arkadaşın ne kadar merak etsekte konulara çok girmeyeceği aşikar son savaşlarda seri sonuna doğru girip birkaç aksiyonları olacaktır belkide odanın da hoşuna gidiyor böyle karakterleri gösterip gizeme büründürmek.

Ne konuydu be. :(

Mihawk, birebir kavgada Amiral yenebilecek biri Sakazuki gibi, ki bu da onu yonko yapar.
Yokno 100 ise Amiral 95'tir ve Mihawk da 97.
Hiçbir shichibukaiyi kendisine rakip görmüyorum, Weevil dahil.
Wano'da estirdiği fırtına hakkında konuşulacak.
Geçmişte Rayleigh'i yendi.
Zoro dışında kimseye yenilmeyecek.
Im ile akrabalığı falan yok.
Gözlerinde özel bir güç yok.
Perona onun donmuş kalbini ısıtacak.

Vive la Mihawk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık