Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Ben de en fazla amiral seviyesi olabilir diyorum bu adam için. Ama bu adamda haki yok demek çok uç geldi o yüzden bir şeyler dedim yoksa haki var diye yonko olacak hali yok tabi. Shanks ile arasındaki haki farkı da bariz zaten.
Eyvallah hocam böyle de canımı ye.:D
Şu çılgın Mihawk fanlarina da amiral dengi olmadiğını kabul ettirsem yetecek.

Vista da bile silahlanma hakisi var Mihawkta yoksa bu adam dünyanın boş yere en iyi kılıç ustası olmaz.Oda nın sır gibi sakladığı karakterlerden bence Vampir olma ihtimal var :D:D

Adamın hakisini görmedik yaptığı başardığı hiç bir şey yok,Kizaru tek başına bütün novaları dağıtıyor bizim tayfaya korku dolu dakikalar geçirtiyor,Akainu 15 kişiye saldiriyor bu adam bunlarla denk olucak ne yapti? Bana şunu yapti bak amiral seviyesi de konuşmayacağim Mihawk'ın en büyük savunucusu olacağım,ya dağı taşı kesiyor ya maymunlari dövüyor ya Wb'nin 10'uncu 15'inci komutanlarini kesiyor nasil amiral seviyesi olabilir.
İşte bahsettiğim bu sen adamın gücünü görmedin ki hoş Shanks'in de görmedin ama onu çoktan efsane yapmışsın. Shanks'ten gördüğümüz tek şey W.B nin gemisindeki H. haki'si ve Akainu'yu durdurması ki orda dövüşmediler bile. Mihawktan gördüğün tek şey ise çok büyük bir menzilde devasa kesişlere sahip olması. Biri Yonkou diğeri ise Shicibukai diyebilirsin ama ikisinin farklı amaçları var. Mihawk'ın derdi Yonkpou olmak değil. Dünyanın en iyi kılıç ustası olmaktı oldu. Shanks'in ise Yonkou olmaktı o da oldu. Yonkou ve Shicibukai ünvanlarını kıyaslayıp şu güçlüdür diyorsun ama adım gibi eminim ki Shanks'in tayfasını Mihawk'a ver o da Yonkou olurdu. Mihawk'ın amacını gerçekleştirmek için bir tayfaya ihtiyacı olmadığı için tek tabanca takılıyor. Birde şu konu var Shicibukai seviyesi diye bir kavram bunu ilk Crocodile dile getiriyor Luffy'den güçlü olduğunu dile getirmek için ama yanlış anlaşılan bir kısmı var. Orada bahsettiği seviye minimum güçtür. Yani bir Shicibukai amiral seviyesi de olabilir Yonkou da çünkü atlayabileceği başka mevki yoktur.

İşte bahsettiğim bu sen adamın gücünü görmedin ki hoş Shanks'in de görmedin ama onu çoktan efsane yapmışsın. Shanks'ten gördüğümüz tek şey W.B nin gemisindeki H. haki'si ve Akainu'yu durdurması ki orda dövüşmediler bile. Mihawktan gördüğün tek şey ise çok büyük bir menzilde devasa kesişlere sahip olması. Biri Yonkou diğeri ise Shicibukai diyebilirsin ama ikisinin farklı amaçları var. Mihawk'ın derdi Yonkpou olmak değil. Dünyanın en iyi kılıç ustası olmaktı oldu. Shanks'in ise Yonkou olmaktı o da oldu. Yonkou ve Shicibukai ünvanlarını kıyaslayıp şu güçlüdür diyorsun ama adım gibi eminim ki Shanks'in tayfasını Mihawk'a ver o da Yonkou olurdu. Mihawk'ın amacını gerçekleştirmek için bir tayfaya ihtiyacı olmadığı için tek tabanca takılıyor. Birde şu konu var Shicibukai seviyesi diye bir kavram bunu ilk Crocodile dile getiriyor Luffy'den güçlü olduğunu dile getirmek için ama yanlış anlaşılan bir kısmı var. Orada bahsettiği seviye minimum güçtür. Yani bir Shicibukai amiral seviyesi de olabilir Yonkou da çünkü atlayabileceği başka mevki yoktur.
Hep aynı yerde dönüp duruyoruz Mihawk'ın seviyesini bilmiyoruz,ama sana amacını mesaj olarak attı galiba oda bilmediğimiz şeylerden biri değil mi? :artiz:

Jozu o saldırıyı kolaylıkla durdurmadı, orada efektler çizilmiş o kadar. Bedeninin büyük bölümü elmas durumunda ve muhtemelen haki de ekli buna. Ki bunları da sadece bir saldırıyı durdurmak için kullanıyor.
Buggy meselesi Oda'nın trollüğü, Önüne gelene tek çizik atan Mihawk Buggy'ye gelince elli bin kesik atıyor saniyede ve incecik dilimlere ayırıyor adamı. Buggy'nin bölünme özelliğine bir vurgu var ve zaten o sahne Luffy ile atışma sahnesi, bir komedi unsuru var.
Vista ile dövüşürken aklı Luffy de ve sadece karşılıyor, karşılarken Luffy'yi düşünüyor.
Luffy'ye sadece random kesişler gönderiyor ve bakalım şanslı mı bu çocuk diyor. Yoksa G2 hızında bile slow motion gören adam Luffy'yi paramparça ederdi.
Savaş boyu gözü bile seğirmedi adamın, karşısına çıkan tek kişiyi ciddiye almadı ve merakla dolandı öyle etrafta.
Ek mesele olarak, savaşta haki unsuru net işlenmemişti ve bazı karakterlerin hakisi gösterilmedi. Doflamingo buna bir örnek. Mihawk Zoro'ya kılıcı haki ile kaplamayı öğretmiş adam. Bu herif Zoro'ya öğretmeden önce Shanks'tan hızlandırılmış haki dersi almadı herhalde.
Hemen her hareketinde bu herif saklanıyor, gizleniyor Oda tarafından. Shichibukailer anlatılırken ilk sırada Mihawk oluyor, en iyi unvanını taşıyan ve seri sonuna saklananlardan biri. Bu adamın güçsüz çıkması gibi bir olasılık yok (Olsa bile çok düşük, o da trollük olur anca)

Shanks ile ben de denk görmüyorum ama şu an onu gördüğüm en düşük seviye amiral seviyesi. Amiral üstü olmak her yiğidin harcı değil, yonkou olman lazım onun için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık