Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Mihawk,teach ve ace.Bunlar haki nedir bilmezler ot gelmiş ot giden tipler işte. :D Bence perona yanına gelince mihawka öğretmiştir zoroya anlatsın diye ordan öğrenmiştir mihawk :/ Perona ile zoronun araları iyi ama sürekli atıştıkları için kalın kafalı zoro anlamıyor.Perona da başka bir çözüm buluyor,yatıp kalkıp peronaya dua etmesi lazım ikisinin.:D

Üye silindi 1004

Buggy'i Shanks bile kesemez (hem duygusal, hem kurgusal anlamda). Mihawk'ın kesememesi onda haki olmadığı anlamına gelmiyor. Buggy'nin olayı ne olursa olsun otomatik kontrol ayrılması, yani bir nevi haki Buggy'e işlemiyor: Sonuçta bu adam New Wolrd'e barınmış birisi. Bu adam meyvesi ve kankası sayesinde hayatta kalmış. Ha Buggy'i kesememek, Mihawk'ı zayıf yapar mı? Yapmaz, çünkü karşısndaki adam Buggy-sama. Ona karşı istese bile üstün olamaz Mihawk. Bu konuları kenara bırakırsak Mihawk başlı başına zayıf bir adam. Korsan bile değil bence kendisi boş beleş bir kılıç ustası. Şansa bala yükselmiş, sonra bulduğu parayla kendine şato yaptırıp vampirleri oynamış. Boş bir tip işte. Büyük ihtimalle Zoro bu adamı kesip en iyi kılıçustası olmayacak zaten. Zoro'dan önce biri gelip Mihawk'ı yenecek. Sonuçta One Piece evreni yaşayan bir evren ve eminim tek en iyi kılıçustası olmak isteyen kişi Zoro değil.

Zoro'nun amirale ayarını görmesem Mihawk'ı adam yerine koymazdım,nazarımda asla amiral seviyesi falan olamazdı lakin Zoro'nun yaptıklarından sonra en az amiral seviyesi bir adam bekliyorum.

Hadi diyelim ki Buggy'nin meyvesinin nasil isledigini anladik ve kilicla zarar verilemedigi dogrulandi bu ne isinize yarayacak ben bu örneği Shanksla Mihawk arasindaki haki uçurumuna dikkat çekmek için vermiştim.Bu olsun olmasin Shanks haki de Mihawk'ın çok üzerinde adam ruhumu birazcık serbest bırakayım diyor Wb'nin tayfasi darma duman oluyor.Mihawk ne zaman ki buna benzer bir şey yapar o zaman bunu tartişabiliriz daha haki kullanip kullanmadiği böyle bir soru işaretiyken nasıl amiral dengi olabiliyor yonkou seviyesi olabiliyor?:bilmem:

Hadi diyelim ki Buggy'nin meyvesinin nasil isledigini anladik ve kilicla zarar verilemedigi dogrulandi bu ne isinize yarayacak ben bu örneği Shanksla Mihawk arasindaki haki uçurumuna dikkat çekmek için vermiştim.Bu olsun olmasin Shanks haki de Mihawk'ın çok üzerinde adam ruhumu birazcık serbest bırakayım diyor Wb'nin tayfasi darma duman oluyor.Mihawk ne zaman ki buna benzer bir şey yapar o zaman bunu tartişabiliriz daha haki kullanip kullanmadiği böyle bir soru işaretiyken nasıl amiral dengi olabiliyor yonkou seviyesi olabiliyor?:bilmem:
Kardeş Hakisini görmedin diye Shanks üstün de diyemezsin. Senin mantığına göre gidersek Shanks dev buz kütlesini basit bir savurma hareketiyle kessin öyle gelsin derler adama o_O

Bence bir başlık açın, isteyen istediği karakteri gömsün orada. Her gün Fuji hakkında bir şeyler yazabilirim.

Kardeş Hakisini görmedin diye Shanks üstün de diyemezsin. Senin Mantığına göre gidersek Shanks dev buz kütlesini basit bir savurma hareketiyle kessin öyle gelsin derler adama o_O
Adamın hakisini görmedik yaptığı başardığı hiç bir şey yok,Kizaru tek başına bütün novaları dağıtıyor bizim tayfaya korku dolu dakikalar geçirtiyor,Akainu 15 kişiye saldiriyor bu adam bunlarla denk olucak ne yapti? Bana şunu yapti bak amiral seviyesi de konuşmayacağim Mihawk'ın en büyük savunucusu olacağım,ya dağı taşı kesiyor ya maymunlari dövüyor ya Wb'nin 10'uncu 15'inci komutanlarini kesiyor nasil amiral seviyesi olabilir.

Ben de en fazla amiral seviyesi olabilir diyorum bu adam için. Ama bu adamda haki yok demek çok uç geldi o yüzden bir şeyler dedim yoksa haki var diye yonko olacak hali yok tabi. Shanks ile arasındaki haki farkı da bariz zaten.

Adam inceleme yapmış. Sen de yapmak istiyorsan konu açarsın. Adamın üstüne gitmeyin.

Seviyesine gelince çok tartıştık. Artık tek bir yorumum var.

Seviyesi ölçülemez. Geri yapmaya alıştığı için ölçecekken ölçemeyiz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık