Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Belki de seri sonu hedefi ya ondan açıklamamıştır.Yukarda da bahsetmişler.
O da bana pek mantıklı gelmiyor. Sonuçta dondurulmuş bir ödül bu. Düşük de olsa gücünü etkilemez. Kaç yıldır shichibukai olduğu bile belli değil. En mantıklı görünen ödülü olmadığı, ikinci seçenek ise yüksek olması. 1 milyar gibi bir şey mesela.

Önce 5 yılda bitirmeyi planlıyormuş. Seriyi uzatmaya karar verince ben bunu bir daha kullanırım dedi. Ama güç seviyeleri de yükseldiğinden ezik kalmasın diye de malum iade-i itibar mevzusu yaşandı. Luffy'nin yere basıp kırdığı kanca ile adam Mihawk'ın kara kılıcını blokladı. Böyle şeylerle baştaki ezik yenilme olayını telafi etmeye çalıştı.

Bir çok şeyi gizem olarak tutmasının altında bu endişesi var bence. En başta Mihawk'ın hikayesini anlatıp 100 milyon da ödülü var dese vay be derdik. Şimdi 500 olsa yine çok tatmin etmez. Sona sakladığı karakterlerin ödüllerini kendi de bilmiyor henüz. Seride onları işleme sırası gelince karar verecek bence.
Nereye yazdığımı hatırlamıyorum, 5 senelik planladığı seride Mihawk'ı da Yonkou gücünde planlamış olabilir. Sonradan seri uzayınca shichibukai yapıp gri bir karakter yaptı ve sırası gelene kadar köşesinde bekletiyor.

Yani, duruma göre değişir. Dediğim gibi en mantıklısı ödülsüz olması.

Bu arada; eğer Mihawk korsan değilse, ''hükümet köpeği'' sıfatına da uymuyor. Çünkü korsan olduğu halde hükümetle anlaşanlara böyle deniyor.
O da garip geliyor.Korsan olmasa bile şenks ile münasebetinden bile ödül çakarlar normalde.

Kid Reyiz şiçilere köpek dediği için köpektir o ayrı :a:

Nereye yazdığımı hatırlamıyorum, 5 senelik planladığı seride Mihawk'ı da Yonkou gücünde planlamış olabilir. Sonradan seri uzayınca shichibukai yapıp gri bir karakter yaptı ve sırası gelene kadar köşesinde bekletiyor.
İlk başta savaş lordları da yokmuş ama kafasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık