Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

Adam bu karakteri merak unsuru olarak kullandırtıyor çünkü. Yıllarca Mihawk tartışılıyor ve Oda bundan ekmek yiyor. Niye şimdi açıklasın ki?

Ha shichibukai olduğu için ödülünü pek merak etmiyorum. Dondurulmuş ödüller pek bir şeyi yansıtmıyor.
Ben dondurulmuş ödüller ne kadar önemli diye tartışmıyorum zaten. Ama bütün schileri hatta yeni schi olmuşların bile ödülü açıklanırken, ilk gördüğümüz schilerden Mihakın ödülü neden açıklanmadı diye soruyorum sadece?

Croco gelmese de olurdu bence ya. Adamı taa en başta ezik büzük hallet sonra WB komutanıyla aşık attır oldu mu şimdi?
Önce 5 yılda bitirmeyi planlıyormuş. Seriyi uzatmaya karar verince ben bunu bir daha kullanırım dedi. Ama güç seviyeleri de yükseldiğinden ezik kalmasın diye de malum iade-i itibar mevzusu yaşandı. Luffy'nin yere basıp kırdığı kanca ile adam Mihawk'ın kara kılıcını blokladı. Böyle şeylerle baştaki ezik yenilme olayını telafi etmeye çalıştı.

Bir çok şeyi gizem olarak tutmasının altında bu endişesi var bence. En başta Mihawk'ın hikayesini anlatıp 100 milyon da ödülü var dese vay be derdik. Şimdi 500 olsa yine çok tatmin etmez. Sona sakladığı karakterlerin ödüllerini kendi de bilmiyor henüz. Seride onları işleme sırası gelince karar verecek bence.

Ben dondurulmuş ödüller ne kadar önemli diye tartışmıyorum zaten. Ama bütün schileri hatta yeni schi olmuşların bile ödülü açıklanırken, ilk gördüğümüz schilerden Mihakın ödülü neden açıklanmadı diye soruyorum sadece?
Mihawk'ın serideki yeri diğer shichilerden daha fazla çünkü. Serideki ikinci ana karakterin hedefi ve hocası. Diğer hiç bir shichi'nin böyle bir misyonu yoktu.

Tekrar söyleyeyim. İki mantıklı sebebi olabilir; ya ödülü o dönemlerde açıklanmak için fazla yüksekti ya da bir ödülü yok. Eğer ödülü 300-500 gibi bir şey de açıklanmadıysa hiçbir mantığı olmuyor.

Önce 5 yılda bitirmeyi planlıyormuş. Seriyi uzatmaya karar verince ben bunu bir daha kullanırım dedi. Ama güç seviyeleri de yükseldiğinden ezik kalmasın diye de malum iade-i itibar mevzusu yaşandı. Luffy'nin yere basıp kırdığı kanca ile adam Mihawk'ın kara kılıcını blokladı. Böyle şeylerle baştaki ezik yenilme olayını telafi etmeye çalıştı.

Bir çok şeyi gizem olarak tutmasının altında bu endişesi var bence. En başta Mihawk'ın hikayesini anlatıp 100 milyon da ödülü var dese vay be derdik. Şimdi 500 olsa yine çok tatmin etmez. Sona sakladığı karakterlerin ödüllerini kendi de bilmiyor henüz. Seride onları işleme sırası gelince karar verecek bence.
O 5 sene olayı seriye başlamadan önce sanırım. 5 yılda yazar bitiririm diye düşünmüş ama sonra fikri değişmiş. Seriyi yazarken 5 sene de bitiririm dememiş yani arada ince ama sağlam bir fark var. Croco'ya gelirsek bu herifin o şekilde harcadıktan sonra gidip de Mihawk, WB, Josu gibi adamların karşısına çıkartmamalıydı. Tadında bırakacaktı en güzeli oydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık