Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Bazı arkadaşlar benim dediklerim ile dalga geçmiş :D ama kendilerinin ortaya koydukları gerçekler sengokuya arkası dönüp gidebilmesi :D toplantıya gelince şaşırmaları bu yüzden çok güçlü olduğu düşünülmesi :D Başka bir şey yok tek dayanakları Shanks ile vs atması :D Eee Shanks yonkou olmuş adam yonkou peki mihawk shichibukai daha ilerisi yok :D adamın her hareketine bir şey yükleyip adamı kk seviyesine getiriyorlar adam kendi ağızı ile diyor ki kk olmak beni geçmekten de öte bir şey diyor ula kk olmaya en yakın varlıklar yonkoular eee bu adam yonkou değil kendine has bir korsan tayfası da yok denizler de hüküm sürsün ama olsun sengokuya arkasını dönüp gidiyorsa yonkou seviyesidir amiral üstüdür :D he tabi şey var bir de shanks'in tayfasına yeni katılan çöplerden bir tanesi mihawk'ı görünce korktu bence direkt kk seviyesi bu adam :D :D :D mihawk'ın tek vasfı Korsanlar Kralı Olan Luffy'in Sağ kolu Roronoa Zoro dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanını alması için oluşturulmuş bir karakter başka bir şey değil o yüzden gözükmüyor zoro hazır olunca bunu indiricek ve zoronun kazandığınu dünya duyucak ve aynı roger ve rayleigh gibi nam salıcak korsan kral luffy ve sag kolu dünyanın en güçlü kılıç ustası zoro diye o kadar sadece bir isim . Tabi şu da var mihawk böyle baya dik yürüyor ama mesela doflamingo kambur yürüyor buradan bile anlayabilirsainiz güç farkını :D :D :D yav herşeye bir anlam yüklemeyin lütfen hani şunu demiş olsalar kabulum shanks ile bir birlerini ölümün kıyılarını getirdiler deseler amenna tek söylenen kılıç düelloların dillere destan çünkü birisi kara kılıcın sahibi ve dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak anılıyor diğeride bir yonkou ve kılıç kullanıyor tüm dünyanın duyması normal eğer gerçek bir vs olsa ve dediğiniz kadar güçlü olsa mihawk sizce kos kocaaaaaa beyazsakal bile vucuduna yara almışken nasıl oluyor da mihawk yada shanks hiç bir yara izi almadan duruyorlar :D bakınızı akainu vs aokiji veya büyük olasılıkla roger vs beyaz sakal .

Ulan ya :hhh:
Şimdi haklı haksız bakmadan şönü söyleyeyim baya güzel ve hoş yazmışsın :D
Ama valla öyle kardo adamın her hareketine anlam yüklüyorlar nefes alıyor asalete bak be amiraller böyle nefes alamaz bu adam amiral üstü diyecekler az kaldı :D

Bazı arkadaşlar benim dediklerim ile dalga geçmiş :D ama kendilerinin ortaya koydukları gerçekler sengokuya arkası dönüp gidebilmesi :D toplantıya gelince şaşırmaları bu yüzden çok güçlü olduğu düşünülmesi :D Başka bir şey yok tek dayanakları Shanks ile vs atması :D Eee Shanks yonkou olmuş adam yonkou peki mihawk shichibukai daha ilerisi yok :D adamın her hareketine bir şey yükleyip adamı kk seviyesine getiriyorlar adam kendi ağızı ile diyor ki kk olmak beni geçmekten de öte bir şey diyor ula kk olmaya en yakın varlıklar yonkoular eee bu adam yonkou değil kendine has bir korsan tayfası da yok denizler de hüküm sürsün ama olsun sengokuya arkasını dönüp gidiyorsa yonkou seviyesidir amiral üstüdür :D he tabi şey var bir de shanks'in tayfasına yeni katılan çöplerden bir tanesi mihawk'ı görünce korktu bence direkt kk seviyesi bu adam :D :D :D mihawk'ın tek vasfı Korsanlar Kralı Olan Luffy'in Sağ kolu Roronoa Zoro dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanını alması için oluşturulmuş bir karakter başka bir şey değil o yüzden gözükmüyor zoro hazır olunca bunu indiricek ve zoronun kazandığınu dünya duyucak ve aynı roger ve rayleigh gibi nam salıcak korsan kral luffy ve sag kolu dünyanın en güçlü kılıç ustası zoro diye o kadar sadece bir isim . Tabi şu da var mihawk böyle baya dik yürüyor ama mesela doflamingo kambur yürüyor buradan bile anlayabilirsainiz güç farkını :D :D :D yav herşeye bir anlam yüklemeyin lütfen hani şunu demiş olsalar kabulum shanks ile bir birlerini ölümün kıyılarını getirdiler deseler amenna tek söylenen kılıç düelloların dillere destan çünkü birisi kara kılıcın sahibi ve dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak anılıyor diğeride bir yonkou ve kılıç kullanıyor tüm dünyanın duyması normal eğer gerçek bir vs olsa ve dediğiniz kadar güçlü olsa mihawk sizce kos kocaaaaaa beyazsakal bile vucuduna yara almışken nasıl oluyor da mihawk yada shanks hiç bir yara izi almadan duruyorlar :D bakınızı akainu vs aokiji veya büyük olasılıkla roger vs beyaz sakal .

Ama valla öyle kardo adamın her hareketine anlam yüklüyorlar nefes alıyor asalete bak be amiraller böyle nefes alamaz bu adam amiral üstü diyecekler az kaldı :D
Şaka bir yana ben mihawk’ı en güçlü sağ koldan güçlü görüyorum. Zaten luffy yonko seviyesini geçince zoro’da sağ kol seviyesini geçmiş olacak bu seviyeye çıkması için de mihawk’ı indirmesi gerek işte :D
Zaten yonkoların en güçlü adamlarına sağ kol diyoruz luffy yonkolardan bir tık güçlü olacak zoro’da sağ kollardan güçlü olacak.
Yok amiral seviyesi yok yonko seviyesi bunlar hikaye. Ama cidden bazen her kırıntıdan bir anlam çıkarmaya çalışanlar oluyor.

Hepsini okumadım. Sadece şunu söyleceğim. Gerçek bir kılıç ustası olsaydın kılıcını çekmeden güçler arasındaki farkı anlayabilirdin. Dracule Mihawk show part 1.
Im just going to measure...
So i can see with my own eyes the difference in actual strength between that man and i.
Dracule Mihawk R part 1

Eee Shanks yonkou olmuş adam yonkou peki mihawk shichibukai daha ilerisi yok
Her shicinin aynı güçte olmadığı belliyken bu dediğinin bir anlamı yok.Artı olarak Mihawk yonko olmak istemiş de mi olamamış yoksa zaten yonkoluğu istememiş mi ? Sen bana Mihawk'ın yonkoluğu isteyipte olamadığını kanıtlarsan bu dediğini kabul ederim ama bu dediğinin ispatı yok.Aksine tek başına takılmasından dolayı yonkoluğu en baştan iplemediği ihtimali daha kuvvetli.

adam kendi ağızı ile diyor ki kk olmak beni geçmekten de öte bir şey diyor ula kk olmaya en yakın varlıklar yonkoular eee bu adam yonkou değil kendine has bir korsan tayfası da yok denizler de hüküm sürsün
Kklğın deikuluktan daha zor olduğunu anlamak için süper zeka olmaya da Mihawk'ın sözlerini de gerek yok.Yani bu sözle neyi anlatmak istedin ?

adam kendi ağızı ile diyor ki kk olmak beni geçmekten de öte bir şey diyor
KK olmak yonkouyu geçmek, grand line'ı fethetmek olduuğu için, tek kişinin değil koca bir tayfa işi olduğu için her türlü en güçlü kılıç ustası olmaktan zordur. Korsan Kral olmak değil en güçlü kılıç ustası en güçlü varlık olmaktan bile daha zor bir şey. Kaido diyorlar mesela en güçlü diye. Korsan Kral mı bu adam? Değil. Neden? Korsan Krallık bunun da ötesinde bir şey. Ondan bile daha zor.

Ayrıca bu nasıl bir yazıdır, foruma yazarken insan biraz dikkat eder. Gülücük noktalama işareti olmuş resmen. Yazın okunmaz bir halde, okumadım zaten de @Hakili Yumruk bir yeri alıntılayınca gördüm sadece bu argümanı. Diğer nereden sallarsan salla, bu argümandan sallamak boşa sıkmaktır.

Son düzenleme:
" Oda Mihawk'tan başka, amiral altı olup da bir yonkouya atar yapan bir karakter ve diyalog tasarlanmış mıdır ? Varsa örneği biri atabilir mi ? Yoksa, neden Mihawk onu açıklayabilir mi ? " Demişsin hocam şimdi zoro sanji hatta nami luffy'in ağızını yüzünü kırıyor şişiriyolar ama hiç biri luffy'den güçlü değil ama arkadaşlık bağı var mihawk ile shanks arasında da bu olablir he illa örnek istersen yonkou shanks'in boynuna yapışıp atar giden buggyi unutma ;) buggy shanks'in yarısının yarısı kadar güçlü değil ama geçmiş bağlantıları olduğu için atar gider yapıyor mihawk ile shanks'in arasında ki mevzu bu geçmişten tanısıklık var diye böyle konusmalar doğaldır altında bir şey aramanıza gerek yok :)

" Madem bu adam amiral etmiyor, Oda amiral etmeyen bir adamı neden hala piyasaya sürmedi ? Neden hala saklıyor ? Tamamen tesadüfi ve keyfidir; eminim.. " demişsin mf de piyasaya sürdü jozuyu geçemedi yan çar olarak kenarda çöpler ile uğraştı piyasaya sürmeyince çokmu güçlü oluyor belki de normal güçte birisi o yüzden gerek duymuyor piyasaya sürecek bir yeri yokki tek bir arc vardı oda mf orda da hiç bir şey yapamadı başka hangi arc da ortaya çıkma şansı olabılırdı ki şimdiye kadar ?

" Bana Mihawk gibi aslında pek güçlü olmayan bir adam gösterin ki savaşta efsane olarak anılan Sengoku'ya arkasını dönüp gidebilsin ve Sengoku da dahil oradaki "hiçbir denizci" ağzını açıp tek kelime edemesin ? Bir örnek daha yahu. Çok bir şey istemiyoruz. " ona bakarsan doffy'den dalga geçiyor sengoku ile siz adamın her hareketine anlam yüklemeye çalışıp aklamaya çalışıyorsunuz fakat şu var mihawk mf den giderken shanks ile dövüşmeye gelmedim buraya diyor savaş zaten bitmişti .

" Bize Mihawk gibi bir karakter daha gösterin ki shicbukai toplantısına geldiğinde Sengoku ağzı açık olarak karşılasın kendisini. Ve gelmesini beklediğim en son kişi diye de ekleme yapsın ? " çünkü adam toplantılara katılmıyor uğraşmıyor kendi hayatını yaşıyor o yüzden şaşırıyor niye adamın her hareketine anlam yüklüyorsunuz :D adam s*çıyor gösterin bana kim başka böyle s*çıyor diyeceksiniz yakın da :D ve yine kendin açıklamışsın " Mihawk da bu şaşkınlığı haklı bulurcasına "Ne var, gözlemci olarak geldim; ilgimi çeken korsanlar var" desin ? " adam orda luffy'î görmeye geliyor normal de uğraşmıyor bu konular ile .

" Shanks gibi güçlü bir adamın tayfasında ya da ekibinde olup da Mihawk'ı gördüğü için neredeyse altına edecek bir adamın neden bu kadar endişelendiğini açıklayın mesela. " çünkü o adam tayfanın çöplerinden ve hatırladıgım kadarıyla tayfaya yeni katılmıştı doğal olarak mihawk gibi birinin geldiğini görünce korkucak çünkü adam çöp çöp icon karakter .

Daha çok cevaplardım fakat siz adamın her yaptığı harekete bir anlam yükleyip yüceltiyorsunuz :D bakınız mihawk güçsüz demiyorum ama siz şu ayrıntıyı kaçırıyorsunuz shanks ile yaptığı kılıç düellosu deniyor garp vs roger gibi savaş değil bu 2 şahıs zamanın da düellolar yapıyorlarmış kılıç konusun da ve mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası namı yaymış ama bu nam yonkou olmasına yardımcı olamamış yada deniz köpeği olmasına karşı çıkamamış demek ki yonkou seviyesin de veya amiral seviyesin de bir karakter değil mihawk tamamen zoro için ayarlanmış zoronun seviyesini belirticek bir karakter olarak ortaya konmuştur zoro bunu geçmesi için ayarlanmış dünyanın en güçlü kılıç ustası olabilsin diye çünkü kk sağ kolu olucak . 1000 bölüm oldu ama hala anlamadınız sadece bir şey ile yonkou seviyesin de olamazsınız haki irade dayanıklılık meyve güçleri şart sırf kılıç düellosu yaptı diye bir yonkou seviyesin de olamaz adam acaba bu düellolar sadece kılıç ile mi yapıldı yoksa haki kullanıldı mı ki ben sanmıyorum bire bir vista vs mihawk gibi kılıç vs leri oldu insanlar da yonkou ile kılıç vs si var diye yonkou seviyesin de sanıyor ben yine söylüyorum önceden de söyledim arkadaş yonkou seviyesin de olsanız amiral üstü olsanız yada amiral seviyesin de olsanız neden denizci köpeği olursunuz bana birisi bunu açıklasın lütfen adamın tayfası yok adamın korsanlık yaptıgı gemısı bıle yok :D tek elinde olan ünvanı ve onunla da gitmiş denizci köpeği olmuş demek ki dünyanın en güçlü kılıç ustası olmak amiral seviyesine veya üstüne çıkamıyor çıksa kimse kendinden güçsüz birine itaat etmez .

Mihawk'ın Luffy'nin KK hedefi hakkındaki konuşmasını atayım da hatırlayın biraz. İşi hemen tayfa ve birey üzerine getiriliyor ya Mihawk'ın sorusundaki ''Senin hedefin ne?'' kısmını ne de güzel atlanıyor....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık