Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Buda soru mu ? Adamlar Zoro'nun kendi kendine haki öğrendiğine bile inanıyorlardı :hhh:
Yav ciddi ciddi Vista örneğini verip komutan etmez diyorlar adama. Ama Shanks konusu açılınca millet analizci kesiliyor, Mihowk'un kılıç tokuşturduğu sahnedeki tavrını analiz eden hiç kimse yok. Utanmasalar ecel terleri döktü Mihowk diyecekler.

Yaw Chopper'ın Yonko tankladığı evrende Vista vs Mihowk tartışılıyor.

Yav ciddi ciddi Vista örneğini verip komutan etmez diyorlar adama. Ama Shanks konusu açılınca millet analizci kesiliyor, Mihowk'un kılıç tokuşturduğu sahnedeki tavrını analiz eden hiç kimse yok. Utanmasalar ecel terleri döktü Mihowk diyecekler.

İşe gelince derinlemesine bakacaksın.
Mesela bunun için baktıkları derinliği Mariana Çukuru ile kıyaslayamadık :oleyo2:

Databooklarda Vista'nın kılıç ustalığı için Mihowk'la kapışçak derecede diyor.

Aynı databooklarda Shanks için Mihowk'a rakip kılıç ustalığı var diyor.

Mihowk>Vista=Shanks.

Hadi inkar edin bakalım.
Kendin yaziyorsun "Rakip kılıç ustalığı" kilic ustalığı üzerinde sadece. :D
Sen inanıyormusun buna?
Geçebildi mi MF de? Benim gözlerde bir sıkınti yoksa geçemedi. Bunun disinda Vista'ya karsi kazanir ama öyle kolay kazanamayacagini belli etti kendisi zaten MF de.

Reis zayıflamış ve zor nefes alan Bm’nin elini nami’nim üstüne koymasını engelleyen chopper’in karşılığı tam olarak budur

Kadim dostum kokunun etkisine kapılma sakın.
Vista bizim babalığın oğludur ona sahip çıkmalıyız o yüzden katıl bize ve Közcü Vista’ya sahip çık ya Hiluluk!

Reis zayıflamış ve zor nefes alan Bm’nin elini nami’nim üstüne koymasını engelleyen chopper’in karşılığı tam olarak budur

Kadim dostum kokunun etkisine kapılma sakın.
Vista bizim babalığın oğludur ona sahip çıkmalıyız o yüzden katıl bize ve Közcü Vista’ya sahip çık ya Hiluluk!
Ben Vista'yı küçümsemiyom ki. Aksine adamın kılıç ustalığı Mihowk-Shanks gibilerine rakip olarak geçiyor.

Vista savaşında atlanan noktalar var sadece.

1.si orada Mihowk kesinlikle %100'ünü vermiyor, bunu kılıçlarını tokuştururken aklından Luffy ile ilgili düşünceler geçmesinden anlamalıyız. Ve en önemlisi adam Vista'da bir Zoro, bir Luffy gibi potansiyel görüp kovalamıyor. Görse zaten saldırı filan umursamazdı.

Demem o ki bekleyip görelim................................................

+ Historia-san ben koku filan bilmem bildiğin gibi. :D

Arkasını dönüp çekip gitti sadece. Rest çekmek dediğin Croco gibi idamı bölerek olur. Jümbo gibi “ben artık sizinle değilim” diyerek olur. Rest arıyorsan dolu rest var. Luffy’nin bayrağı yaktırması restir. Law bile hükumete daha çok rest çekti. Fuji’nin Akainu’ya çektiği rest mesela.

“Pffff ben gidiyoreeeeeee” demenin neresi rest?
Mihawk wbnin veya acesin dostu değil. Hatta wbye saldırmaya meyilli. Ne diye wb rest çeksin. Shankse karşı savaşta ise rest çekeceği bariz gösterildi.

Amiralin her türlü kazanması lazım. Yine Mihawk’tan fazla özelliğe sahip bu adamlar. Hani şey gibi zaten Mihawk, amiral üstüyse zaten her yere Mihawk’ı gönderirlerdi. Sonuçta Mihawk’ı çağırma ve yönetme hakkı sahipti bu adamlar.
Amiraller ve shichilerin Emir aldığı kişiler farklı. Mihawkı her yere gönderemez denizciler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık