Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Şu Mihawk-Luffy konuşmasından Mihawk'ı gömmeye çalışan kitle ufalarak yok olsa keşke.
Bakın arkadaşlar, manga sayfası. Ne diyor adam? "You tread a perilous path, even more perilous than trying to surpass me"
Yani arada iki üç gömlek çıkaracağınız bir söz değil bu. Adam KK olmak beni geçmektende tehlikeli bir yol diyor sadece. İster yonkou ol, ister amiral. KK olmak bunların üstünde midir? Evet. Dağılabilirsiniz şimdi.

Mihawk amiralden zayıf değildir de Shin Sekai'de yaşamak için komutan ayarı adam olsan da yeterli bence.Yonko oluşumu dışında kaç kişi var ki o ayarda ya da oluşumuyla o ayarda olabilen ? Kim var ki her canı sıkılan komutan ayarı adam tokatlıyor.
Mihawk'ın pozisyonu başka, bu adam en iyi. En iyi olduğu için kellesini almak isteyen pek çok savaşçı vardır. Mesela, Jack misali eli kılıç tutan bir adam şurada bir en iyi kılıç ustası varmış, gidip dövüşüp geleyim diyebilir.. Sonuçta ünvan bu, gücü yeten her kes ister. Sonuç olarak, bu adam çok güçlü olmasa rahat vermezler. Her gün kapısına biri dayanır, ünvanını almaya geldim, dövüş benimle diye. Ben öyle tahmin ediyorum ki komutan seviyesi bir adam, sağ kollar da dahil Mihawk'ın kapısını çalmaya cesaret dahi edemiyordur! Yoksa o komutanlardan yeni dünyada çok var; Cracker, Shilew, Jack, Vista ve daha bilmediklerimiz...
Doğrudan değil ama dolaylı olarak Mihawk'ın gücü hakkında bilgiler edinecez; kaçarı yok. Rewerie'nin sonlarına doğru bir anket açılmalı. Yıllardır sürüp giden bu kapışma bir iddiayı hak ediyor.
Kesinlikle, bakalım neler olacak :)

Croco ile kanca tokuşturan adam Mom elinde kılıç var diye alıyor. Hayır bu Croco'yu da eline bir kova su alan yeniyor. Bir şey yapmadan, en tepeye oynayan tek karakter vampir.

Şu Mihawk-Luffy konuşmasından Mihawk'ı gömmeye çalışan kitle ufalarak yok olsa keşke.
Bakın arkadaşlar, manga sayfası. Ne diyor adam? "You tread a perilous path, even more perilous than trying to surpass me"
Yani arada iki üç gömlek çıkaracağınız bir söz değil bu. Adam KK olmak beni geçmektende tehlikeli bir yol diyor sadece. İster yonkou ol, ister amiral. KK olmak bunların üstünde midir? Evet. Dağılabilirsiniz şimdi.
KK olmasındaki en büyük engel ne peki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık