Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Mihawk Elması Kesebilir mi?

Hayır, kendisiyle etkileşimi olan insanlardan bahsetti. Xebec eski kaptanı, WB eski abisi; Roger, Shanks ve Oden ile de dövüştü eskiden. Mihawk ile hiçbir etkileşimi yok. Rox savaşında Garp ile de direkt dövüşü olmamış demek ki. Kaido miçoydu zaten. Buradan Mihawk'a değer biçemezsin. Ayrıca kral hakisi olsa görürdük demen çok saçma bir şey. Kral hakisinin bayıltma veya hayvan kaçırma dışında işlevi olduğunu Mihawk'ın hiçbiri ciddi olmayan savaşlarından 500 bölüm sonra görüyoruz.
Ya ne alaka ya? Bize Sengoku'nun da Haoshoku kullandığı gösterilmedi ama Haoshoku kullanan tek denizci olduğu bilgisi verildi. Mihawk'ın gücü gözümüze bu kadar sokulmuşken Haoshoku kullanıp kullanmadığı gösterilmedi. Olsaydı bunca zaman bahsedilirdi.

Bu adamı 7-8 defa denizciler yakalayıp idam etmek istedi kim yakaladıysa adını bile anmamış demek ki kendisine eş değer görmemiş. Xebec'le, Roger'le, Shirohige'yle de dövüşmedi ama onlarla etkileşimi oldu. Niye Garp'la olmamış olsun ki? Madem Rocks'u Roger'le birlikte dağıttılar onun da adını ansaymış. Bu tartışma daha çok uzun sürer bununla ilgili bilgi gelecektir diye umuyorum.

Şaka yapmıyorum bunu gösteren birçok kanıt mevcut. En azından mihawkın yaptıkları shanskın yaptıklarından daha fazla .

Wb tümen komutanlarından Thacht Ace ne demisti? Eğer bir yonkou olmak istiyorsan en az shanks kadar güçlü olmalısın. Bunun yanında en dengeli tayfa kızıl saç korsanları ve bu da kişilerin birbirlerine yakın güçte olduklarını gösteriyor. Yani Quenn , king ile kaido arasındaki fark gibi değil beckman ve shanks arasındaki fark.
Bu da Shanksın diğerlerinden zayıf olduğunu doğruluyor.

Dünyanın en güçlü kılıç ustası unvanı almış olmasının bir çok nedeni olabilir buna diyecek bir lafım yok ancak , mihawk luffy hakkında konuşmak için shanksın olduğu adaya gittiğinde wb gibi birinden bile korkmayan adamlar mihawkı görünce kaçacak yer aradı resmen. Buda mihawkın gerçekten güçlü olduğunu gösteriyor.

Oldu ki mihawk.bu unvanı aldığında shanks ile aynı güçte veya zayıf olsun. Tek gelişen shanks değil bu süre zarfında mihawk ta gelişmiş olabilir.

Toplam güç olarak mihawk kesinlikle bir yonkou ile eşit olamaz ancak 1vs1 de işler çok farklı ilerleyebilir.

Şimdi kaido bana karşı savaşabilecek bir avuç insan var dediğinde shanksın silüeti vardı ancak bu Shanksın güçlü olduğunu göstermez çünkü Garp , Rayleigh , sengoku gibi insanlar da azımsanacak bir güce sahip değiller. Kendisiyle daha önce savaşmış kişilerin silüetiydi.

Mihawkın shankstan güçlü veya zayıf olduğunu ikimizde kanıtlayamayız.

Ancak mihawkın gücünü gösteren saldırılar gördük bunun yanında tek kolunu kaybetmiş bir yonkou varken mihawkın güçlü olduğunu düşünmemiz saçma olmamalı.

Zoro yu da korsanlar kralı yapacağımız falan yok. Adamın en güçlü olmak gibi bir amacı bile yok. Sadece en iyi kılıç ustası olmak istiyor.
Korsanalr kralı güç ile olunan birşey değil.

Mesala bana göre Wb kesinlikle rogerden daha güçlü. Ama korsanlar kralı olmadı.
Olabilir miydi? Neden olmasın.

Yani sadece kendi düşüncemi söyledim ve bunu destekleyen şeylere sahibim bu kadar sinirlendin ki sen ?
Tamam haklısın Mihawk, Shanks'tan daha fazla gösterildi. Gücüne dair aşağı yukarı bir fikir edindik ama Shanks'ın henüz hiç savaşına denk gelmedik. Sadece sağlam posta koyduğuna şahitiz.

Buradan Shanks'ın gücüne nasıl ulaştın ya? Ona bakılırsa Kaido benimle mücadele edebileceklerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez dediğinde Big Mom yoktu ama Shanks vardı. Ayrıca Thatch bu konuşmayı Ace ile yaptıysa ki ben hatırlamıyorum böyle bir konuşma geçtiğine. Shanks'ın, Yonkou'luğunun ilk yılına tekabül ediyor. Yani oradaki cümleden ben bunu anlarım şahsen.

Ya tırstı dediğin adam Shanks'ın tek bir adamı. Ayrıca WB'nib adamları Shanks'ı görünce daha fazla tepki veriyorlar ne yani WB'den korkmayanlar Shanks'tan mı korkuyorlar. :ehe:

Shanks'ın Billurları>>Mihawk'ın Yoru'su

Bu arada kızmadım ya niye kızayım. Mihawk düşmanım değil, Shanks dostum değil.

Yinede Shanks>>Mihawk

Tamam haklısın Mihawk, Shanks'tan daha fazla gösterildi. Gücüne dair aşağı yukarı bir fikir edindik ama Shanks'ın henüz hiç savaşına denk gelmedik. Sadece sağlam posta koyduğuna şahitiz.

Buradan Shanks'ın gücüne nasıl ulaştın ya? Ona bakılırsa Kaido benimle mücadele edebileceklerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez dediğinde Big Mom yoktu ama Shanks vardı. Ayrıca Thatch bu konuşmayı Ace ile yaptıysa ki ben hatırlamıyorum böyle bir konuşma geçtiğine. Shanks'ın, Yonkou'luğunun ilk yılına tekabül ediyor. Yani oradaki cümleden ben bunu anlarım şahsen.

Ya tırstı dediğin adam Shanks'ın tek bir adamı. Ayrıca WB'nib adamları Shanks'ı görünce daha fazla tepki veriyorlar ne yani WB'den korkmayanlar Shanks'tan mı korkuyorlar. :ehe:

Shanks'ın Billurları>>Mihawk'ın Yoru'su

Bu arada kızmadım ya niye kızayım. Mihawk düşmanım değil, Shanks dostum değil.

Yinede Shanks>>Mihawk
Mihawk }}}}shanks

Ama niyeyese ikisininde ölmüş halini girecez gibime gekiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık