Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende saçma buluyorum ama bi taraftanda istiyorum yakışır ya firefirst luffy :D yesin ya nolcak :D ya tayfayla ilgili bişey olmasa oda işin içine sokmazdı meyveyi demekki meyvenin bi olayı var.

Luffy yerse ölmez bu konuda hemfikiriz.Ama birtakım sorunlar çıkıyor.En kolayı mermi seker mi yoksa içinde mi geçer ? :D Tayfadan kimseye yakışmaz.Bölüm yorumlarında gördüğüm bir yorum vardı Monosuke ile ilgili.Ateş saçan ejderha diye. :D Mantıklı gelmişti bana olabilir yani.

Luffy yerse ölmez bu konuda hemfikiriz.Ama birtakım sorunlar çıkıyor.En kolayı mermi seker mi yoksa içinde mi geçer ? :D Tayfadan kimseye yakışmaz.Bölüm yorumlarında gördüğüm bir yorum vardı Monosuke ile ilgili.Ateş saçan ejderha diye. :D Mantıklı gelmişti bana olabilir yani.
Bir an "Ateş sıçan ejderha" diye okudum ve gülmeye başladım :hhh:

Alex Louis Armstrong

Herkes yonkou devirilcek diyince aeo aeo aeo dediler. Oda' kankamda çok konuştunuz siz diyip mera mera'yı çıkarttı bide bizim tayfa'dan birine denk gider oh gafalar rahat eder. Power up Power up dediniz bak noldu şimdi .s.s.s

kara bacak sanji olucak,ateş bacak sanji ;) hiken no ace olucak,hiashi no sanji :ehe:

aslında luffy keretasınada yakısır.iki meyve kaldırsa fena olur ama lastik meyvesinin bir anlamı kalmaz.bence e.oda sanjiyi sürekli alevlendirerek ya hep komedi yaptı,yada bu meyvenin gelecekteki sahibini düsünürek gönderme yaptı ikisinden biri :artiz:

Olmadı şimdi bu nerde yakışıklı cengaver anketde:artiz: yakışıklı cengaver yiyerek one piece evrenine geçecek. Tek zayıf noktası olan ateşi alacak ve yenilmez olacak :flaugh: şaka bir yana açıkçası bu meyveyi birinin yiyeceğini düşünüyorum ama henüz kim kestiremedim. Ama şunu biliyorum ki kesinlikle sanji değil. Çünkü sanji tekme üzerine dövüşen bir adam bu meyveyi yerse, bizim bildimiz sanjimiz olmayacak. Birazcık uçuk olabilir ama, bu meyveyi Luffy'nın yiyeceği fikrini bir türlü kafamdan atamıyorum. Abisinin anısına meyveyi luffy yiyecek gibi bir gir var. Şimdilik oy kullanmıyorum biraz daha düşünücem.
Bizim yakışıklı cengaver hakkında daha güzel planlarım var. Yine de onu da buraya ekleyseydim iyiydi :oleyo2:

Jyabura umarım haklıdır.2.meyve yenmemeli bence.Saçma da olur yani.BB zaten yeteneği sayesinde içine çekti.Vücudu da değiştirmeyen bir yetenek olduğundan gura-gura,rahatça kullanabildi.Eğer bu meyve tayfanın eline geçer ise,momo yesin.Babası arkadaşını düşünüyor drossada.Ama dof'un adamları öldürmüştür onu.Robin ve nami de bırakmaz momo yu.Onun meyvesi de sahte.İçinde ruh yoktur.Hem ejder,hem ateş logiası.Çok güzel olur.Küçük çaplı hinkenler atar :D

Luffy: yemez yerse lastik meyvesinin bir özelliği kalmaz ayrıca sbsde diyor:
R : ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

O : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta saçmalama fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu.
R : Seride birçok şeytan meyvesi gördük , acaba hiç Luffy'ye başka bir meyve yedirmeyi düşündünüz mü ?
O : Hayır, Başlangıçtan beri karar vermiştim. Lastikadam fikrini seviyorum.
Zoro: yemez
Sanji: yemez
Franky: yemez
Usopp: olabilir
Nami: olabilir
Coby: yemez/yiyemez
Herhangi bir denizci: yemez/yiyemez
Dof'un adamlarından birisi: olabilir
Meyveyi kimse yiyemeyecek: olabilir(yazık olur)
Momonosuke: olabilir
Zoro'nun bir kılıcı: olabilir

:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık