Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gitti denilen meyve hiç beklenmedik bir zamanda ve yerde karşımıza çıktı. Forumda meyveyi kimin yiyeceği hakkında kişisel görüşler ortaya çıkmaya başladığı için milletin görüşlerini alalım dedim.

Bb 2 meyveye sahip olduğunda Marco "onun vucudu çok farklıydı bu yüzden 2 meyveye sahip olabildi" demişti. Buradan bu özelliğin D'lere has bir özellik olduğunu düşünebiliriz. Marco'nun Bb'den başka D gördüğünü de sanmıyorum. Bu durumda Luffy'e de bu meyve için yol gözüküyor.

İşte Meyvemiz,

Taa Marineford Arc'ın sonlandığı zamanlarda bu forumda birisi tayfaya küçük bir çocuk katılsa ve Mera Mera no Mi'yi yese falan demişti, öyle bir şeyler hatırlıyorum. Şimdi Momonosuke var, gerçi onun da yapay meyvesi var ama belli de olmaz Monet gibi olabilir. Ama ben meyvenin Momonosuke'ye gitmesini istemem açıkçası, yemesini istediğim özel biri de yok şu an. Kimin yiyeceğini ise acayip merak ediyorum :D .

Reversi

Bence meyve kimseye yar olmayacak.Ama anket de bir umutla luffy yer diye oy kullandım

Luffy ....................Yemesini en çok istediğim kişi.
Zoro.....................Zoro'nun hiçbir zaman meyve yiyeceğini sanmam
Sanji....................Millet Sanji'ye yüklenmiş. Ben yakıştıramıyorum bu meyveyi Sanji'ye. Adam zaten kendinden ateşlemeli :oleyo2:
Franky..................Kazara boğasından içeri girmezse, yiyeceğini sanmam.
Usopp..................Eğer yerse, seriyi bırakırım klişesini kullanacağım 2 karakterden birisi. Tabi ki seriyi bırakmam da. Yemesin işte
Nami ..................Nami kendine para para meyvesi bulsun bence :flaugh:
Coby...................Usopp için dediğin şeyler aynen bunun için de geçerli. Bu meyveyi yerse bırakırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık