Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Olur mu öyle meyve seçiyor adam.Shiryu görünmezliği işe yarar diye almış.Dressrosada birsürü meyve kullanıcısı vardı aile dahil ama gitti mera mera ile lastiğin peşine düştü.Logialardan sonra geliyor yani direk o kadar sağlam.Diğer dediklerime cevap vermedin bu arada.
İyi de birden fazla yiyemiyorlar zaten o yüzden görünmezliği yemesi sadece seçtikleri meyveleri avladıklarını göstermiyor. Burgess meyveyi ondan alıp ben yiyeceğim mi dedi anlamadım.

Diğer dediklerin ne anlamadım. Zoro o src Oars'dan güzel sekilde diz darbesi yiyor mesela. Kırıktan dolayı yakındığını görmedik.

İyi de birden fazla yiyemiyorlar zaten o yüzden görünmezliği yemesi sadece seçtikleri meyveleri avladıklarını göstermiyor. Burgess meyveyi ondan alıp ben yiyeceğim mi dedi anlamadım.

Diğer dediklerin ne anlamadım. Zoro o src Oars'dan güzel sekilde diz darbesi yiyor mesela. Kırıktan dolayı yakındığını görmedik.
Mera elden gidince gomu gomu benim olacak gibi laflar söylüyordu bakmak lazım.Ayrıca muhtemelen Sezar gibi öldürdüğünün meyvesini eline alıyor.Sırtında bohça vardı içinde muhtemelen düz meyve var.İlla yemek zorunda değil birden fazla kişinin meyvesini çalabilir yani.Ama ille de lastik diyor.Bb zamanında ace’in meyveye göz koymuştu demek lastiği de gözüne kestirmiş luffynin yapabildiklerini görünce.Bu meyveyle ace tayfamda gibi olacak diyordu aynısını luffy için de düşünüyor muhtemelen.Tb olayını anlattım.Asgard Moria bildiğin luffye tek atacaktı meyve yüzünden atamadı işlemedi yani.

Normalde binaları, dağları yıkacak saldırıların kemikleri kırması lazım ama o shounen saçmalığı falan işte.

Mera elden gidince gomu gomu benim olacak gibi laflar söylüyordu bakmak lazım.Ayrıca muhtemelen Sezar gibi öldürdüğünün meyvesini eline alıyor.Sırtında bohça vardı içinde muhtemelen düz meyve var.İlla yemek zorunda değil birden fazla kişinin meyvesini çalabilir yani.Ama ille de lastik diyor.Bb zamanında ace’in meyveye göz koymuştu demek lastiği de gözüne kestirmiş luffynin yapabildiklerini görünce.Bu meyveyle ace tayfamda gibi olacak diyordu aynısını luffy için de düşünüyor muhtemelen.Tb olayını anlattım.Asgard Moria bildiğin luffye tek atacaktı meyve yüzünden atamadıi işlemedi yani.
İlle de öyle bir şey dediğini görmedim. Luffy'e kafayı takmış olabilir Mera Mera'yı alınca hersi oradan olabilir. Zoro yese ölür müydü onu de bir hele? Kemikleri kırılırdı yatalak mı kalırdı diyonuz? Asgard Moriah'ın o saldırısı WB'nin deprem saldırısından daha güçlü değildir. Akainu onlardan bir sürü yiyor birini kafaya yiyor ne çatlak var ne kırık? Bu tarz saldırılara dayanmak için lastik şart değil o yüzden bir esprisi yok.

İlle de öyle bir şey dediğini görmedim. Luffy'e kafayı takmış olabilir Mera Mera'yı alınca hersi oradan olabilir. Zoro yese ölür müydü onu de bir hele? Kemikleri kırılırdı yatalak mı kalırdı diyonuz? Asgard Moriah'ın o saldırısı WB'nin deprem saldırısından daha güçlü değildir. Akainu onlardan bir sürü yiyor birini kafaya yiyor ne çatlak var ne kırık? Bu tarz saldırılara dayanmak için lastik şart değil o yüzden bir esprisi yok.
Bu seride kimse ölmez bekleme ölsün diye ama tek yerlerdi o çaylak halleriyle haki yok birşey yok zaten.Saka ile de bir tutma o yüzden.Yenilgi alacağı kesin ama lastik adamı en az 3 bosstan korudu zaman atlamasından önce.Yıldırım - 1 Boğaza atılan shigan - 2 Asgard vuruşu da - 3 daha kaç olsun.

Bu seride kimse ölmez bekleme ölsün diye ama tek yerlerdi o çaylak halleriyle haki yok birşey yok zaten.Saka ile de bir tutma o yüzden.Yenilgi alacağı kesin ama lastik adamı en az 3 bosstan korudu zaman atlamasından önce.Yıldırım - 1 Boğaza atılan shigan - 2 Asgard vuruşu da - 3 daha kaç olsun.
İyi de her meyve için öyle bir durum oluşturulabilir. Ölüm yoksa kırılma çatlama yoksa o şekilde saf dışı kalma yoksa ne önemi kalıyor? Akainu ile niye kıyaslamayayım? Moriah da WB değil sonuçta. Demek istediğim ekstrem, istisnai bir durum oluşturmadığı. Bahsettiğiniz avantajdan çok daha avantajlı olabilecek o durumlara düşmesini engelleyecek meyve de bulursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık