Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Ama Akainu hala kalkıp savaşacak kadar dirençliydi sanmam ki luccinin o yumruğu yedikten sonra birdaha iflah olacağını.
lucci akainudan 5kat hızlı savaşta gösterilen kadarıyla okadar kolay yemezdi gene wb çakardıda yani klasik yumruk yiyeceğini zannetmiyorum üstünlük kurduğu savaştada kendi görüşüm böyle ama oda bilir :D

meyvesiz bir karasakaldan bi cacık olmayacanı düşünüyorum luccinin zaten gücü belli akainunun tırnağı bile olamaz akainu wb ile yumruk çarpıştırmış adam ankette nasıl lucci önde gidiyor anlamış değilim

Akainu ile Lucci arasındaki farkı görmek isteyen arkadaşlar.
Lucci ile bahsi geçen Luffy ile Akainu ile bahsi geçen WB'ye baksınlar ! (Kıyas farkı, Karekter farkı, Güç Farkı)

lucci akainudan 5kat hızlı savaşta gösterilen kadarıyla okadar kolay yemezdi gene wb çakardıda yani klasik yumruk yiyeceğini zannetmiyorum üstünlük kurduğu savaştada kendi görüşüm böyle ama oda bilir :D
Akainu kolay mı yedi sanki yumruğu.Wb arkadan gelip çaktı bir tane ondan sonra akainu ayağa bile kalkamadan bir tane daha yedi.Ondan önceki dövüşler başa baş gidiyordu.Eğer wb arkadan gelip vurmasaydı akainu dövüşü sonuna kadar götürürdü bence.Tabi akainu'nun da salaklığı var.Sen önce wb'yi karşına al ondan sonra luffy'yi kovala.Yersin tabi yumrukları:)

6 teknik (Rokushiki) konusunda,
6 tekniğin hepsini kullanabilen tek karakter Lucci, bunun üzerine 7.(ve muhtemelen en güçlü) teknik olan Rokuougan'ı da kullanabiliyor,
Diğer CP9 üyeleri tekniklerden 4-5 tanesini kullanabiliyor,
Savaşta göründüğü kadarıyla da Koramiraller genel olarak 2-3 teknik kullanıyor (muhtemelen Akainu'da da durum böyle),

Dayanıklılık konusunda Karasakal ve Akainu kafa kafaya gibi, Lucci dayanıklılık konusunda daha geride ama olayı sadece dayanıklılığa bağlamak yanlış olur, saldırı gücü ve hız da savaşta çok önemli kavramlar, hız olarak Lucci açık ara önde, Karasakal ve Akainu yine aşağı yukarı aynı gibiler ve pekte hızlı oldukları söylenemez, saldırı konusunda, Karasal sadece iri yarı güçlü bir adam bunun dışında pek bir numarası yok, Akainu biraz daha zayıf gibi duruyor ama haki kullanabilmesi ve muhtemelen birkaç teknik bilmesi Akainuyu bir adım öne çıkarıyor Teach'e göre, Lucci'nin ise kesici ve delici saldırıları çok etkin kullanabilmesinin yanı sıra tam bir yakın dövüş uzmanı olması bana göre büyük avantaj, ben Lucci'nin çok daha tehlikeli bir rakip olacağını düşünüyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık