Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Lucci'nin bukadar oy olmasına birtek benmi şaşırdım ya:D
hadi Akainu ile Karasakal neysede Lucci nin sevenide çokmuş

Teach meyvesiz Shanks'la kapışıyor 2. tümen komutanlığı teklifi alıyor.Diğerlerinede bakıcak olursak sonuç apaçık ortada zaten.Lucci diye oy verdiğiniz adam çaylak Luffy'den tokat yedi

Evet biliyorum Ace vs Karasakal dövüşünü 2sinin de meyvesi olmasaydı Ace alırdı bence o dövüşü ne kadar dayanıklı olursa olsun Karasakal.
Karasakalın meyvesinin olayı o zaten meyve gücünü iptal ediyor gördüğümüz kadarıyla savunma açısından da çok birşey katmıyor yani kısmen meyvesiz güce dayanan bir dövüş o ki Ace yine de meyve güçlerini kullanmıştır.

Lucci burdaki en ezik karekter.(bana göre Meyveli yada Meyvesiz)
ACE dedim, bu karekterler arasında geleceği en parlak olanı bence, bir Smoker yaşında olsa yada BB ortalıgı dagıtırdı.

Karasakalın meyvesinin olayı o zaten meyve gücünü iptal ediyor gördüğümüz kadarıyla savunma açısından da çok birşey katmıyor yani kısmen meyvesiz güce dayanan bir dövüş o ki Ace yine de meyve güçlerini kullanmıştır.
Tamam meyve gücünü iptal ettiydi ama o dövüşün son sahnesinde koca ateş topu ile karanlık topları birbirine çarpışıyordu ordan sonrasını göremedik.Teach meyvesini üstünlüğü ile kazandı dövüşü bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık