Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Ankette hakisiz halleri yazmadığı halde nasıl oluyorda en güçlü Lucci yada Karasakal diyebiliyorsunuz anlamıyorm.
Karasakal Ace'i yenmiş biri üstelik normal birinden daha fazla acı çekerek. Bence o kadar küçümsemeyin adamı. Hatta meyvesiz Marco'dan bile güçlüdür diye düşünüyorum meyvesiz Karasakal. Ama bu ankette muhtemelen Akainu'dur en güçlü olacak pek çekişmeli olmamış gibi anket diğer amirelleri falan da koyabilirmişsin.

Edit: Pardon benim hatam Lucci meyvesiz haliyle hepsinden güçlüymüş :hoo:

Lucci kendisi söylemiyormu meyvesi sayesinde nekadar çalışırsa okadar güçleneceğini. Ve o gücü bile yetersiz OP dünyasının güçlülerine nazaran.

Ace diyorum çünkü eğer meyvesi olmasaydı bukadar çabuk geçemezdi Yeni Dünyaya ve haki öğrenme ihtimali olurdu.

Mera Mera no Mi Ace in zorlanmamasını sağlamış gelişmesini engellemiştir. Bu şahsiyetin Kral Hakisi çok erken uyanmış sonuçta...

Ünü çabuk yayılmış. Shanks ında dediği gibi ün ve söhret bazı şeyleri zorlaştırır. Belkide Yeni Dünyaya kadar kanı bile akmamış olabilir Ace'in meyve yedikten sonra

Akainu amiral olduğuna göre birçok tekniği biliyordur artı olarak hakisi var.Lucci Akainu'nun hakisiz hali işte.Ace ve Marco hemen hemen aynı güçte olurlardı meyvesiz olsalar.Teach'in çok dövüş tekniği bildiğini sanmıyorum vücudu dayanıklı ama bu yetmez bence.Smoker meyvesiz çokta güçlü olacağını sanmıyorum.İşte benim güç sıralamam;
Akainu>Lucci>Ace=Marco>Teach >Smoker
Şu yazdığın sonucu belirli bir dövüş biliyorsun de mi?

Gerek duymuyorduki Ace. Hem WB de meyveye dayanan saldırılar yapıyor. WB nin okadarda iyi bir haki kullanıcısı olduğu söylenemez bence

Lethargica

Karasakal Ace'i yenmiş biri üstelik normal birinden daha fazla acı çekerek. Bence o kadar küçümsemeyin adamı. Hatta meyvesiz Marco'dan bile güçlüdür diye düşünüyorum meyvesiz Karasakal. Ama bu ankette muhtemelen Akainu'dur en güçlü olacak pek çekişmeli olmamış gibi anket diğer amirelleri falan da koyabilirmişsin.
Karasakal tamam meyvesizde güçlü ona bişey demem ama Gura Gura'yı yiyip sonra kalkıp Jimbei'yi kovalayanda Akainu..Ankette
Shabondy'de Pacifistaları kontrol eden herif olsaydı (ismi gelmedi aklıma) o zman Akainu ile kıyaslardım bi ihtimal.

ben karasakal ile akainu arasında kaldım akainu dedim...ace meyvesiz pek bir şey yapacağına inanmıyorum..marco dayanıklılığı sayesinde ace'in önünde duruyor,smoker en zayıfı gibi duruyor bana göre lucci'de hakisiz olduğu için akainu ve karasakal'dan sonra gelir karasakal neden 2ci derseniz dayanıklılığı one piece'de ilk 3'e girer bence..akainu'da haki + dayanıklılık bir kaçta soru,shigan gibi teknikle garpın gelişmemiş hali gibi 1 sey olur heralde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık