Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D Teach vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    218
Bana göre Teach yener.Çünkü çok dayanıklı bir karakter ilk başta hep dikkatsizlik yapıyor ama Kata'nın bir vuruşta Teach'i yeneceğini yada ağır hasar bırakabileceğini(dövüşü etkileyecek kadar) düşünmüyorum.Law olsaydı alırdı.Ya da böyle öldürücü ne var hmm,Akainu ama o zaten alır Crocodile diyorum o zaman Croco da alır.

Bana göre Teach yener.Çünkü çok dayanıklı bir karakter ilk başta hep dikkatsizlik yapıyor ama Kata'nın bir vuruşta Teach'i yeneceğini yada ağır hasar bırakabileceğini(dövüşü etkileyecek kadar) düşünmüyorum.Law olsaydı alırdı.Ya da böyle öldürücü ne var hmm,Akainu ama o zaten alır Crocodile diyorum o zaman Croco da alır.
Arkadaş Teach'in tek bir açığında şöyle yara alma ihtimali var yahu. Nasıl ölümcül hasar vermiyor.

Şu darbeyi kafaya aldın mı ne olur?

Çoğunluğun o bölüm ne yazdığını biliyoruz. Yok canım o darbeyi almamıştır. Alsa yaşama ihtimali yok. Kesin geleceği görmüştür felan diye. Saldırının verdiği izlenimler bunlardı.

Arkadaş Teach'in tek bir açığında şöyle yara alma ihtimali var yahu. Nasıl ölümcül hasar vermiyor.

Şu darbeyi kafaya aldın mı ne olur?

Çoğunluğun o bölüm ne yazdığını biliyoruz. Yok canım o darbeyi almamıştır. Alsa yaşama ihtimali yok. Kesin geleceği görmüştür felan diye. Saldırının verdiği izlenimler bunlardı.
Tamam da bu adamın vücudunu aklına getir adam dana gibi o sinek ısırığı etkisi yapmaz bir yerde debelenir her zaman ki gibi sonra kalkar ciddileşip ağzını burnunu dağıtır Kata'nın.Ona tek atacak bir şey lazım Aokiji'nin dondurma hareketi mesela.

Ace bile çekildiği sıra Teach'i vurabilmeyi akıl edebilmiş. Bu adam geleceği görüyor. Süper bir b.hakisi var. Çekiç gibi tekniği var. Ultra hızda dövüşüyordular Luffy ile.:D WB Teach için savunman çok kötü diyordu. :( Alma şansı yok Kata'yı. Belki hakisi savaş içinde gelişirse alabilir.:D
Ace bile ne la ? Böyle savunma mı olur Ace zaten ikinci tümen.

Bu adam meyvesiz ikinci tümen olabiliyordu üstüne karanlık meyvesi yedi sen hesap et durumunu.

Tamam da bu adamın vücudunu aklına getir adam dana gibi o sinek ısırığı etkisi yapmaz bir yerde debelenir her zaman ki gibi sonra kalkar ciddileşip ağzını burnunu dağıtır Kata'nın.Ona tek atacak bir şey lazım Aokiji'nin dondurma hareketi mesela.
Katakuri kendine bu mızrakla yara açıyor. Ve savaşın bir nebze daha erken bitmesinin sebebi bu. Ve Kata Teach'ten daha cüsseli bir adam. Sinek ısırığı yaptınız bu darbeyi.:S Teach'in üstüne bir de meyvesinin acıları 2 kat almasını sağlayan meyvesi var. Luffy'nin 2 sene önceki jet pistolü ile yerde yuvarlanıp acı çeken adam bu mızrak darbesi ile şehadet getirir. Luffy bu darbelerden kaçınabiliyordu çünkü Luffy çok çevik bir karakter. Teach'in çok açık verdiği biliniyor. Savunma olarak kötü olduğunu WB söyledi. Teach 2 sene sonrasında haki olsun, savunma olsun çok gelişmiştir. Sonuçta deprem meyvesi saldırı yanında savunma amaçlı da çok iyi kullanılabilir. Ama Yami yamili Teach'in Katakuri karşısında tek avantajı çekip meyvesini iptal etmesidir. O da yetmez yenmeye. Teach'ten 2 metre daha uzun Katakuri.

@RedTeroR

K.hakisi kötü o yüzden dedim. Katakuri Teach'in kendini çektiğini ta 5 saniye öncesinden görecek. Bu adam istediği yerden donut çıkarıp Kong Gun vari darbeler de atabiliyor. Yani kendisini çeken Teach'e çekilmeye başlamadan önce bile bir anda yumruk çıkarıp vurabilir. Çekildiği sıra bile Teach'in dengesini bozabilir.

Son düzenleme:
Kata'ya verdim oyumu ama her an fikrim değişebilir mesajları okuyorum yok mu şöyle sağlam bir teach fanı sağlı sollu girsin bu konuya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık