Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Güç ve dayanıklılık bakımından Kaido herkesten güçlü kanımca, özellikle dayanıklılığına çok vurgu yapıldı Kaydo'nun. Meyve ve fizikel güç bakımından hastalıksız bir Wb güç olarak daha üstün olabilir.
Bence güç ve savunma bakımından Kaido güçlüdür. Dayanıklı değildir. Ejderhaların pulları mitini bilirsin. Büyük ihtimal Kaido’nun savunması ona dayanıyor. O savunmayı aşarsan çok dayanıklı olmayacağını düşünüyorum. O yüzden böyle yazdım. Saldırı olarak da Akainu Wb’den daha yok edici eğer delebilirse ki Wb’yi delebilmiş. Akainu yaşlı Wb’den daha iyi saldırıda bence, ki evrende en iyisi de değildir.

3 amirale 0 zarar verdi. Verdiği ilk zarar ise arkadan Akainuya.

Kaido ve BM daha güçlüdür muhtemelen

Bence güç ve savunma bakımından Kaido güçlüdür. Dayanıklı değildir. Ejderhaların pulları mitini bilirsin. Büyük ihtimal Kaido’nun savunması ona dayanıyor. O savunmayı aşarsan çok dayanıklı olmayacağını düşünüyorum. O yüzden böyle yazdım. Saldırı olarak da Akainu Wb’den daha yok edici eğer delebilirse ki Wb’yi delebilmiş. Akainu yaşlı Wb’den daha iyi saldırıda bence, ki evrende en iyisi de değildir.
Ejder pulları da dayanıklılık etmenlerinden biri değil mi? Savunma ve Dayanıklılık arasında fark nedir? Kaido ölümsüzlüğü nasıl elde etti?

Of bu konu yine uplanmış. Bu konuda hangi tarafın yorumlarını okusam o taraf haklıymış gibi geliyor bana. :(

Ejder pulları da dayanıklılık etmenlerinden biri değil mi? Savunma ve Dayanıklılık arasında fark nedir? Kaido ölümsüzlüğü nasıl elde etti?
Oyunlarda olur ya Armor, Defence gibi işte Kaido’nun Armor, Wb’nin Defence bence. Tam tanımlarını bilmiyorum fark olarak. Ben şöyle düşünüyorum; Kaidonun sadece derisi/pulları çok sağlam, Wb’nin derisi, kasları, kemikleri vb. belki adamın iç organları bile sağlam 2 kere yanmasına rağmen yıkılmadı. Kaido’nun derisi pulları tek başına belki daha sert ama bunu aşabilirsen iç organları falan daha rahat zarar verilebilir düşünüyorum. Sen ne düşünüyorsun o sorular için ?

O hali kesinlikle değildi. Şuanki Mom ve Kaidou daha güçlü gözüküyor. Ha nasıl olduda Akainuya 2,3 attı derseniz. Eski gücünü birkaç dakikalığına gösterdi öfkesi sayesinde.
Eski gücünü göstermemiştir ve göstermemiş olsun. Bence gençliği Akainu’yu uçururdu. Belki Squardo kılıcı saplamasa Akainu karşılık veremezdi bile.

Wb’yi Garp veya Sengoku tutmalıydı. Akainu değil. Bu Wb’ye saygısızlık direk. Akainu yine dalsın Wb’ye ama zor durumda bırakmamalıydı.

Bu arcın sonunda şu söze kendinizi hazırlayın:
Ana(Linlin) acıkmadığı müddetçe yenilmez.

Mücadele aynı zamanda kondisyon işi. Şu ana kadar Linlin için kuvvetinin ve savunmasının benzersiz olduğu birçok kez vurgulandı. Bu kadına boşuna açlık handikabı verilmedi. Linlin acıkana kadar hiç kimse birebirde ona üstünlük sağlayamaz.
Çakalların artistliği kurtları görene kadardır hesabı.. BM güçlü, tamam. Ama bunu Yk2 karşısında tayin edemeyiz. Şöyle bir yonkouyla ya da en kötü amiralle karşılaşsın o zaman görürüz gücünü :good:

Oyunlarda olur ya Armor, Defence gibi işte Kaido’nun Armor, Wb’nin Defence bence. Tam tanımlarını bilmiyorum fark olarak. Ben şöyle düşünüyorum; Kaidonun sadece derisi/pulları çok sağlam, Wb’nin derisi, kasları, kemikleri vb. belki adamın iç organları bile sağlam 2 kere yanmasına rağmen yıkılmadı. Kaido’nun derisi pulları tek başına belki daha sert ama bunu aşabilirsen iç organları falan daha rahat zarar verilebilir düşünüyorum. Sen ne düşünüyorsun o sorular için ?
Armor defansı etkiliyor işte, zırh giyersen daha dayanıklı olursun. Fiziksel olarak dayanıklılıktan bahsediyorsan, kalıp olarakta gayet yeterli Kaydo. Sorular hakkında tahminlerim var ama cevaplar yetersiz kalır :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık