Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Issho

Kim/nasıl kazanır?

• Fujitora, açık ara

Kullanılan: 19 12.1%
  • Fujitora, orta karar

Kullanılan: 49 31.2%
  • Fujitora, zorlanarak

Kullanılan: 53 33.8%
  • Marco, açık ara

Kullanılan: 2 1.3%
  • Marco, orta karar

Kullanılan: 1 0.6%
  • Marco, zorlanarak

Kullanılan: 27 17.2%
  • Berabere

Kullanılan: 6 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    157
Belli olan bir tarafı yok bence. Amirallerin hiçbirinin saldırısı etkilemedi adamı. Kizaru karşısında her zaman şans veriyorum ben Marco'ya. Ve Marco Denizci olsaydı şu an Amiral koltuğunda olurdu.
Ona bakarsan şu an luffy de amiral olsa göze batmazdı. Amirallerin saldırıları etkilemedi çünkü amiraller ciddileşmediler bile.

Ona bakarsan şu an luffy de amiral olsa göze batmazdı. Amirallerin saldırıları etkilemedi çünkü amiraller ciddileşmediler bile.
Kizaru ciddileşmedi mi yani? :D Akainu son derece ciddi bir tavırdaydı. Adamı tankladı resmen Marco. Luffy o saldırıları o şekilde tanklayamaz. Meyvesinin önemli bir payı var ama diğer Amirallerinde meyveleri üst düzey zaten. Luffy'nin bu yaşta Amiral rütbesinde olması göze öyle bir de batardı ki.:D

Kizaru ciddileşmedi mi yani? :D Akainu son derece ciddi bir tavırdaydı. Adamı tankladı resmen Marco. Luffy o saldırıları o şekilde tanklayamaz. Meyvesinin önemli bir payı var ama diğer Amirallerinde meyveleri üst düzey zaten. Luffy'nin bu yaşta Amiral rütbesinde olması göze öyle bir de batardı ki.:D
Yaş olarak değil güç olarak diyorum ben. Oda en güçsüz amiral derdi bizde yerdik. Ayrıca ben kizarunun ciddileştiğini görmedim. En fazla ciddileşen Akainuydu oda her şeyini ortaya koymadı zaten.

Yaş olarak değil güç olarak diyorum ben. Oda en güçsüz amiral derdi bizde yerdik. Ayrıca ben kizarunun ciddileştiğini görmedim. En fazla ciddileşen Akainuydu oda her şeyini ortaya koymadı zaten.
Kizaru'nun yapısı öyle olabilir. Marco'yu attığı saldırı zaten ciddi olunca atınalabilecek tarzda güçlü bir saldırıydı.

Fuji orta düzey zorlanarak alır.
Birde şu Marcoyu işlesin göreceğizcileri anlamıyorum valla.Adamı MF de işledi bitti hacılar.Adamın babasını kardeşlerini öldürdüler ve ciddileşmedi mi yani ? Amirali tankladı mı evet hasar verebildi mi hayır.Üstelik karşısında handikapın tillahını almış bir Akainu,yanında ise Vista vardı.
Marco da handikaplı idi ama Akainu ile karşılaştırıldığında hiç bir şey.Üstelik adam kendini iyileştiriyor be var mı ötesi,ne handikapı demek daha doğru.Kopan uzvunu bile iyileştireceği söylenmişti diye hatırlıyorum.Bir ara forumda dolanıyordu bu söylenti.

Yonkou adamlarının misyonu bellidir. Amiral ile çarpışabilen ama yenemeyenler topluluğudur bunlar. Amirallerle kıyaslamayın şu adamları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık