Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marco Öldürülebilir mi ?

Nedense konuyu kesin Byakko açmıştır dedim ve doğru çıktı:D

Konuya gelince,Marco'nun yenilenmesininde bir sınırı var.Öldürülebilinir yani.

Kizaru istese öldürürdü kairoseki takıldıktan sonra. Adam kafasına lazer atacağına belinden vuruyor. Kizaru serideki en büyük troll herhalde ya. Yani sonuç olarak öldürmek istedikten sonra herkesi bir şekilde öldürebilirsin bu seride.

marco kaldırabileceği hasardan yüksek miktarda bir hasarı bir anda alırsa ölür,muhtemelen.(Küllerinden doğuyorsa şayet bu iş de yatar.)Yani onu öldürmek isteyen kişi bir hayli güçlü olmalı.(Yonkoular vs...)

Unknown

Kafasını koparırsan iyileşemez.Yeniden organ üretemiyordur sonuçta :/

Roronoa Zoro

Kalbi dahil bütün organları yenilenir, sadece kafası koparsa ölür. Ha bir de meyvenin sınırı var, fakat günler sürebiliyormuş. Öyle hatırlıyorum sbsden, üşenip bakamadım :D (Hatta soru penisi koparsa yenilenir mi benzeri bir şeydi)

Kalbi dahil bütün organları yenilenir, sadece kafası koparsa ölür. Ha bir de meyvenin sınırı var, fakat günler sürebiliyormuş. Öyle hatırlıyorum sbsden, üşenip bakamadım :D (Hatta soru penisi koparsa yenilenir mi benzeri bir şeydi)
Üşenme la at bakam bio o sbsyi.Günler sürer ne demek? Law gibi kullandıkça tükeniyor mu? Enerjisini hiç mi ediyor meyve?

Penis sorusunu ben de okumuştum ama gırgır olmalı diye düşünüyorum,penisi yeniden çıkarsa kolu da çıkar.Kafası da mantıken.

Roronoa Zoro

Garp'ın 2-3 yumruğuna kafası karpuz gibi patlayacak adama fazla misyon yüklemeye çalışıyorsunuz.

Üşenme la at bakam bio o sbsyi.Günler sürer ne demek? Law gibi kullandıkça tükeniyor mu? Enerjisini hiç mi ediyor meyve?

Penis sorusunu ben de okumuştum ama gırgır olmalı diye düşünüyorum,penisi yeniden çıkarsa kolu da çıkar.Kafası da mantıken.
Emredersin abicim. Hemen buluyorum. Nolur dövme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık