Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marco Öldürülebilir mi ?

sbs de bir bilgi geçmiş doğrumu? marconun bir organı koparsa yeniden çıkartabilir diye ?

birde merak ettiğim şey şu, diyelim ki law bunun kalbini bir şekilde almayı başardı (normalde alamazda hadi aldı diyelim) o kalbi yenileyebilir mi acaba ?

Alpamis

sbs de bir bilgi geçmiş doğrumu? marconun bir organı koparsa yeniden çıkartabilir diye ?

birde merak ettiğim şey şu, diyelim ki law bunun kalbini bir şekilde almayı başardı (normalde alamazda hadi aldı diyelim) o kalbi yenileyebilir mi acaba ?
Kalbini alsa bile yenileneceğini sanmıyorum zarar gelmediği sürece kalbe.Kalp sağlamsa yenilenmez bana göre.

Marco'nun meyve anka kuşlarının sadece iyileştirme özelliğinin alınmış hali gibi yakıcı bi etkisi olmadığı için iyileştirmeye abanmış Oda o yüzden öldükten sonra küllerinden doğma durumu olabilir hatta Marco Volvi gibi çok yavaş yaşlanabilir uzun süre yaşar yani

birde akainunun magması gördüğümüz kadarı ile ace in alevlerini yaktığı gibi anka alevlerini yakamıyor, acaba aokijinin buzu anka alevlerini dondurabilir mi ? eğer buz dondurabilirse, öldürse öldürse o öldürür heralde, ama bana düşük bir olasılık olarak geliyor anka alevlerinin dondurabilmesi

hatta Marco Volvi gibi çok yavaş yaşlanabilir uzun süre yaşar yani
Şu kısım beni zamanında Newgate'in yanında çok uzun süredir kaldığını düşündürmüştü (şu ikinci kaptan konusuydu sanırım Rayleigh ve Marco). Wolverine gibi genç görünüp daha yaşlı da olabilir, tabii Oda açıklamadığı sürece bir varsayımdan ibaret.

Marco ölümsüzdür bence, hakili bir saldırıyla anında öldürülmezse başka türlü ölmez ayrıca bende yaşlı bir karakter olduğuna inanıyorum.

50 sinden fazla değildir. Sonuçta Wb ye baba diyor. Ben sanmıyorum WB nin tayfasında 50-60 yaşında adam olucakta ona baba diyecek.
Belki kendi yaşını göz ardı edip sırf tayfasını oğullarım diye çağırdığı için ona baba diyordur, yaşlı olabilir ama lider kabul ettiği kişiyi baba olarak çağırmak sorun değil bence sonuçta tayfada aile bağı var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık