Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Attack on titan cidden artık seri saçmaladı gene de iyi satmış baya baya ... shohugeki no sama da umarım ilk 10 a falan girer. Ama bu son arc o kadar da iyi değil bilmiyorum. Ft bile gene iyi satıyor. O kadar saçmalığa..

Rise and Shine

Eskiden 6 milyonlara ulaşan Bleach mangası şuan 1 milyonlarda ne oldu da bu kadar düştü ancak saçma bir olay sonucu satış düşmüştür yoksa ben olanak vermiyorum bu kadar düşmesine.

Sanırım dünya üzerinde en fazla satan 2. çizgi roman One Piece 1900lerin başında çıkmaya başlayan Supermandan sonra.400 milyon nedir,helal olsun.

Superman ne kadar sattı ki?
600 milyon civarı falanmış.2 sene önce bir haberde görmüştüm sıralaması vardı gelmiş geçmiş en fazla satan çizgi romanların;manga olarak sadece One Piece(3.) ve Dragon Ball vardı o sıralamada.Fakat o sıralar yanlış hatırlamıyorsam Op 300 milyon falan satmıştı.

600 milyon civarı falanmış.2 sene önce bir haberde görmüştüm sıralaması vardı gelmiş geçmiş en fazla satan çizgi romanların;manga olarak sadece One Piece(3.) ve Dragon Ball vardı o sıralamada.Fakat o sıralar yanlış hatırlamıyorsam Op 300 milyon falan satmıştı.
Yalnız OP geçer o sayıyı büyük ihtimal.:D Büyük bir başarı yalnız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık