Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Manga gösterilen savaş lordları sıralaması

Fikriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    44
Yamato ve Big mom gibi kullanabiliyor demedim ben, O iki kadın ve Hancock dışında bu gücün bahşedildiği kadın yok dedim.
"Hancock gibi kral haki kullanmayı bilen iki tane kadın var seride biri Yamato diğeri Linlin"
Bu cümlenden o çıkıyor, sanki Hancock ileri düzey kullanmış da biz görmüşüz gibi konuştun. Dof ve Kata tarzı da olabilir diyorum ben.

Yav Luffy Korsanlar Kralı seviyesiyken, eşi Dof, Kumadan zayıf mı olacak .d

@Montana anladın işte diğer anlamda demek istemiştim. Dediğin kişiler gibi de kullanabiliyor olabilir.

Bu sıralama bence de tamam gibi bende yıllar önce bunu paylaşmıştım.

Acaba Croco olsaydı kaçıncı söylenirdi xd
Buggy sama’nın altında.? Şaka şaka herhalde Doffy’nin arkasında yada ufak ihtimal hemen önünde olurdu.Bence arkasında olurdu önünde olma çılgınlığını Wb günleri için yapabilir.:D Ama şöyle birşeyde var eşitte olsa iki lordu sıralama vermek zorunda.Yani biz İnu-Neko gibi olduklarını biliyorsak çok anlam ifade etmez bu sıralama.

Yav Luffy Korsanlar Kralı seviyesiyken, eşi Dof, Kumadan zayıf mı olacak .d

@Montana anladın işte diğer anlamda demek istemiştim. Dediğin kişiler gibi de kullanabiliyor olabilir.
Öyle kullanıyorsa zaten sağ kol derim. Düz kral haki sahibiyse belli olmaz, çünkü Mihawk'da var bence zaten Dof'da da var. Bu listede onlar önde olabilir o yüzden, Kuma'dan güçlü olur en fazla.

Bana göre;
Mihawk > Weevil > Hancock > Doflamingo > Kuma > Law ( o zamanki hali) > Buggy

Mihawk zaten direkt en tepe karakterlere denk.

Weevil'ın gücü genç beyazsakalı andırıyor dendi. Gücü büyük şeyler vaadediyor ben en kötü sağ kol klasmanında bekliyorum.

Dofla Kuma yc3. İkisi birlikte tanıtıldı Dof 320 Kuma 296'idi yanlış hatırlamıyorsam. Dof > Kuma

Law o zamanlar güçsüzdü gerçekten

Buggy en zayıf net olarak.

Hancock, Mihawk, Weevil dışındakilerden üstün bekliyorum ben şahsi olarak. Haki'siyle ün yapmış bir bölgenin lideri, üst düzey silahlanma ve ileri seviye fatihin hakisi kullanımı bekliyorum kendisinden

Yahu güçleri hiç gösterilmeyen karakterler hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsunuz hayret ediyorum bazen :D. Hancock'un vasıfsız denizcilere vr korsanlara saldırması hariç tek bir sahnesi dahi yok. Bir de şu taşlaştırma meselesi var ama hakin yeterince güçlüyse bunlara karşı konulabileceğini gördük zaten.

Neyse sıralama bence de doğrudur. Mihawk'ın en güçlü shici, Buggy'nin en güçsüz olanı olduğundan eminiz. Aynı şekilde Law'ın Dof'tan güçsüz olduğundan da. Kalanu da doğrudur. Ama tek bir şeu hariç, Weevil'in seviyesi.

Oda Weevil'i o zaman göstermek istemedi. O yüzden öncesinde bahsettirdi. Sebep gayet basit.
Büyük Shonen Kanunları'nın 27. maddesine göre henüz işlenmeyen Hancock'un komutan altı çıkma ihtimali yok. Ayrıca 63. maddeye göre Luffy'e platonik olması da önemli bir işaret. Bana 148. maddeyi örnek verebilirsin, fakat o madde "dövüşmeyen" platonik hatunlar güçsüz çıkar diyor.

Büyük Shonen Kanunları'nın 27. maddesine göre henüz işlenmeyen Hancock'un komutan altı çıkma ihtimali yok. Ayrıca 63. maddeye göre Luffy'e platonik olması da önemli bir işaret. Bana 148. maddeyi örnek verebilirsin, fakat o madde "dövüşmeyen" platonik hatunlar güçsüz çıkar diyor.
Ama devamındaki 28. maddede bu kuralın sadece ana karakterin dövüşeceği karakterlerle sınırlı olacağı belirtiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık