Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218
Hapishanede olduğu için güçlü olmalı zaten. Buggy bile bir şekilde kelepçelerden kurtulmuştu. Buggy değil de Ace kurtulsa kelepçelerinden Magellan bitti o zaman.
Zamanında Shiryu'yu pataklayıp hapse atmış, Shiryu'nun gücünü görünce Magellan'ın da gücünü anlarız zaten.
Marineford savaşı olurken adam, hapishanede Tiç'in serbest bıraktığı adamları tekrar yakalıyordu muhtemelen. Hatta Tiç'le bile karşılaşmış olabilir. Tiç'de savaşın sonuna ancak yetişebilmişti zaten.
Buggy ile Ace'i bir seviyede aynı kelepçelerle tutmuyorlar ki Ace'in kollar yukarı doğru asılmış ve 6. seviyede tutuluyor, kurtulması imkansız. Buggy'i biraz daha göstermek biraz da komedi malzemesi olsun diye getirdi oraya yoksa şu ana kadar ordan zaten 2 kişi kaçabildi.

Bege, Urogue, Bellamy bu adamlar çaylak ve bu işlere yeni yeni girmişler. Lucci 16 yıl boyunca Chiper Pol'de çalışıyor ve ancak senin dediğin gibi 8. Adam seviyesine geliyor ama sonraki iki yılda nasıl 1. Adam seviyesine geldi? Luffy'le aynı hızda mı güçlenmeye başladı birden?
Lucci kimseye yenilmediğinden kendini en üstün sanıyordu yenildikten sonra delirdi bir süre gözden kayboldu hatta. Artık neler yaptı bilemeyiz ama bu adam çok güçlü döner. Keşke şu Wano'ya CP0 gelse de Kizaru ile olaylar öyle kopsa.

Bege, Urogue, Bellamy bu adamlar çaylak ve bu işlere yeni yeni girmişler. Lucci 16 yıl boyunca Chiper Pol'de çalışıyor ve ancak senin dediğin gibi 8. Adam seviyesine geliyor ama sonraki iki yılda nasıl 1. Adam seviyesine geldi? Luffy'le aynı hızda mı güçlenmeye başladı birden?
Yoo yanlış hatırlamıyorsam Bege nin 4 denizden birinde Bir Mazisi olduğu açıklanmıştı, yani eskiden beri korsanlık işlerinde. Urouge ninde bundan farkı olduğunu düşünmüyorum.

Bakış açın çok sığ geliyor bana.

Ayrıca yonkou sağ kolu olmaz zaten, ben gelişim konusuna ithafen yazdım, sığ çünkü bu.

Lucci 5 yılını görev uğruna çar çur etmiş birisi, o sürede yoğun eğitim yaptığını hiç zannetmiyorum. 2 yıl önce kovulmuşlardı birde, daha sonra ilerlediler. Sonrada kendilerini ispatlayıp cp0 a yükselmişler. 2 yıllık arada yeni dünyaya ilerleyip güçlerini ispatlamışlar bu açıkça ortada.

+ olarak zoanı sayesinde Ne kadar çalışırsam o kadar gelişirim diyordu. Hırslı birisi, yonkou 4. 5. Adamı kalibresinde olmuştur.

Yoo yanlış hatırlamıyorsam Bege nin 4 denizden birinde Bir Mazisi olduğu açıklanmıştı, yani eskiden beri korsanlık işlerinde. Urouge ninde bundan farkı olduğunu düşünmüyorum.
Bege korsan değil mafyaydı eskiden şu anki korsan teması gibi ama korsan değildi farklı kılıklara falan giriyordu hatta bir yere restorantta garson gibi girip birini öldürmüştü silah sesi duyunca falan herkes dalıyordu baya organizelerdi.Bege uzun süredir bu tehlikeli işlerde ama bence en balon novadır.

Bege korsan değil mafyaydı eskiden şu anki korsan teması gibi ama korsan değildi farklı kılıklara falan giriyordu hatta bir yere restorantta garson gibi girip birini öldürmüştü silah sesi duyunca falan herkes dalıyordu baya organizelerdi.Bege uzun süredir bu tehlikeli işlerde ama bence en balon novadır.
Anlatmak istediğim gelişimi normal Lucci nin. Arkadaş uzun yıllardır cp de diyor gelişmez diyor o bakımdan yazdım.

Smoker de 36 yaşında uzun yıllardır denizci, dandik duman logia sı ile bile Güçlü diyebileceğimiz koramiral seviyesine gelmiş. Bu adamın ne meyvesi ne dövüş teknik kabiliyeti Lucci nin yanında bir anlam ifade etmiyor, kaldıki cp ajanlarının en güçsüzler bile bundan daha potansiyel güce sahiptir. Bu bile Vergo ile kafa kafaya gidiyor 2 yıllık yeni dünya macerasında. Düşün yani..

Yonko ve Amiral arasında ki fark Yonkoların fiziksel olarak canavar olması ve salt güçle zarar vermenin neredeyse imkansız olması (Kaido, Big Mom)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık