Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218
Ben şu anki hallerinden bahsediyorum. Enies Lobby'de ki dövüşü demedim.

Sanji'nin atacağı bir tekmede Chinjao, artık sivri kafa değil sivri bacak olur ancak.

Saçma olan 30 yaşındaki Lucci'nin iki yıl sürede sanki Luffy'le aynı seviyede gücü artmış gibi gösterilmesi. Madem Lucci iki yılda bu kadar hızlı gelişebiliyordu , ne yapmaya kaldı o seviyede o zaman ?

Magellan'ın meyveden ibaret olduğunu söyleyenler sizsiniz. Ona bakarsan Dof, Tiç, Croco , Kata... daha birçok adamdan meyvesini alırsan sıradan adamlara dönüşürler.
Ben Chinajo'yu değil Sai'yi kastetmiştim o zamanlar suiti yoktu suitsiz sanji de güle oynaya Sai falan alamaz. 30 yaşında olması ne değiştiriyor Lucci o seviyede kaldı derken hangi seviyeden bahsediyorsun anlamadım ama Lucci hiçbi zaman olduğu yerde kalmadı. Lucci nadir bi eleman bu adamki bu güç kimsede olmadu şu ana kadar bu adamı geliştirmek için her türli şeyi yapabilirler vegapunk bile devreye girer belki bir buluşu olmuştur.
Magellan'ın meyveden itibaren olması bilinen bir gerçek de verdiğin örnekler de öyle örnekler ki sorsan Kata geleceği görmüyor Dof'da haki yok diyeceksin. Kata Ichiji'yi meyvesiz dövüyordu haki ile kenbunshoku haki ile Kata meyve adamı deil dof ona nazaran bir tık daha fazla ama onda da haki ve kralların hakisi var Magellanda haki görmedik. Tiç'n işi meyveler oma bişi diyemem bence Croco da o kadar meyve adamı değildir şu an hakisi vardır.

30 yaşında olması ne değiştiriyor Lucci o seviyede kaldı derken hangi seviyeden bahsediyorsun anlamadım ama Lucci hiçbi zaman olduğu yerde kalmadı.
Lucci'nin 12 yaşında Chiper Pol'e katıldığın hatırlıyorum. 16 yılda kendini ancak iki yıl önceki Luffy'e denk olacak şekilde geliştirmiş. Luffy'nin birkaç ayda ulaştığı seviyeye 16 yılda gelen adam, sonraki iki yılda Luffy'le aynı şekilde güç artışı alıyor ve ikisi de sağ kol seviyesine çıkıyor.
Croco da o kadar meyve adamı değildir şu an hakisi vardır.
Magellan'ın meyveden itibaren olması bilinen bir gerçek
Magellanda haki görmedik.
Magellan'da haki görmedik çünkü o zaman haki, daha yeni yeni anlatılıyordu. Dresrosa da gördük ki saçma sapan denizci erleri bile haki kullanabiliyor.
verdiğin örnekler de öyle örnekler ki sorsan Kata geleceği görmüyor Dof'da haki yok diyeceksin. Kata Ichiji'yi meyvesiz dövüyordu haki ile kenbunshoku haki ile Kata meyve adamı deil dof ona nazaran bir tık daha fazla ama onda da haki ve kralların hakisi var
Kata'nın geleceği görmesi meyvesiyle işe yarayan bir özellik. Luffy'de geleceği görüyor ama Ulti'ye kafa vuruşuna karşılık o da kafasını kullanıyor. Kata olsa vuruşun geldiği yeri boş bırakacaktı.
Dof'un meyveyi elinden alsak Kyros, gerçek bedeninin kafasını uçurudu.

Yonko 2. kaptanlarından(Queen, Smoothie) gibi elemanlardan Amirallere geçiş çok absürt olmuş. Bu adamın Amiral etmeyeceği benim nezdimde kesindir, Yonko 2. veya 1. adam aralığındadır.

Lucci'nin 12 yaşında Chiper Pol'e katıldığın hatırlıyorum. 16 yılda kendini ancak iki yıl önceki Luffy'e denk olacak şekilde geliştirmiş. Luffy'nin birkaç ayda ulaştığı seviyeye 16 yılda gelen adam, sonraki iki yılda Luffy'le aynı şekilde güç artışı alıyor ve ikisi de sağ kol seviyesine çıkıyor.
Luffy sadece 10 yıl pistol hareketi üzerine çalıştı ona bakılırsa Ani bir buluş tüm her şeyin önüne geçebilir ya da yeni bir teknik.
Magellan'da haki görmedik çünkü o zaman haki, daha yeni yeni anlatılıyordu. Dresrosa da gördük ki saçma sapan denizci erleri bile haki kullanabiliyor
Hakiyi koramiral ve üstü adamlar kullanabiliyor ve koramiraller saçma sapan denizci erleri değil oyajinin bazı tümen komutanları ile eş dövüşen adamlar.
Kata'nın geleceği görmesi meyvesiyle işe yarayan bir özellik. Luffy'de geleceği görüyor ama Ulti'ye kafa vuruşuna karşılık o da kafasını kullanıyor. Kata olsa vuruşun geldiği yeri boş bırakacaktı.
Dof'un meyveyi elinden alsak Kyros, gerçek bedeninin kafasını uçurudu.
Kata'nın meyve özelliğini vurgularsın diye Ichiji örneğini verdim ama fayda etmemiş galiba. Luffy gelecek görme konusunda bir Kata değil bunu herkes biliyor. Kata olsa vuruşu dodgelayabilirdi.Dof'un meyveyi elinden alsan da o adam k.haki özürlü bir adam değil Smoker vssinde hasar almamıştı Kyros kim Dof'un kafa koparma kim zaten bacağını kesince Sugar engellemişti galiba onu oyuncak olunca da alıp kaçmıştı.

Luffy sadece 10 yıl pistol hareketi üzerine çalıştı ona bakılırsa Ani bir buluş tüm her şeyin önüne geçebilir ya da yeni bir teknik.
:sapkali:
Hakiyi koramiral ve üstü adamlar kullanabiliyor ve koramiraller saçma sapan denizci erleri değil oyajinin bazı tümen komutanları ile eş dövüşen adamlar.
Tashigi de kullanıyor.
Magellan koramiral seviyesi bile değil mi yani ?
[td]

Dressrosa'daki Denizciler[/td][td]
Kata'nın meyve özelliğini vurgularsın diye Ichiji örneğini verdim ama fayda etmemiş galiba.
Fayda etti ama işime gelmiyor :D.

Son düzenleme:
Tashigi de kullanıyor.
Magellan koramiral seviyesi bile değil mi yani
Haki var haki var yani Linlin Kaido'daki de haki Tashigi'deki de.Adam zaten ömrünü hapislerde geçiriyor meyvesi desen zehir haki öğrenme gereksinimi hissetmemiş olabilir öğrense geliştirme gereksinimi duymamış olabilir meyvem var zaten die adamın karşısına yonkou mu çıkacak sağ kol mu amiral mi diye düşünmüştir. Adamın yanında dünyanın en büyük savaşı oldu marineford yıkıldı adam ordan çıkmadı bide o kadar kaçak vardı. Koramiral etmez değil ama hakisi vardır diye de diyemiyoruz.

Haki var haki var yani Linlin Kaido'daki de haki Tashigi'deki de.Adam zaten ömrünü hapislerde geçiriyor meyvesi desen zehir haki öğrenme gereksinimi hissetmemiş olabilir öğrense geliştirme gereksinimi duymamış olabilir meyvem var zaten die adamın karşısına yonkou mu çıkacak sağ kol mu amiral mi diye düşünmüştir. Adamın yanında dünyanın en büyük savaşı oldu marineford yıkıldı adam ordan çıkmadı bide o kadar kaçak vardı. Koramiral etmez değil ama hakisi vardır diye de diyemiyoruz.
Hapishanede olduğu için güçlü olmalı zaten. Buggy bile bir şekilde kelepçelerden kurtulmuştu. Buggy değil de Ace kurtulsa kelepçelerinden Magellan bitti o zaman.
Zamanında Shiryu'yu pataklayıp hapse atmış, Shiryu'nun gücünü görünce Magellan'ın da gücünü anlarız zaten.
Marineford savaşı olurken adam, hapishanede Tiç'in serbest bıraktığı adamları tekrar yakalıyordu muhtemelen. Hatta Tiç'le bile karşılaşmış olabilir. Tiç'de savaşın sonuna ancak yetişebilmişti zaten.

Ben şu anki hallerinden bahsediyorum. Enies Lobby'de ki dövüşü demedim.

Sanji'nin atacağı bir tekmede Chinjao, artık sivri kafa değil sivri bacak olur ancak.

Saçma olan 30 yaşındaki Lucci'nin iki yıl sürede sanki Luffy'le aynı seviyede gücü artmış gibi gösterilmesi. Madem Lucci iki yılda bu kadar hızlı gelişebiliyordu , ne yapmaya kaldı o seviyede o zaman ?

Magellan'ın meyveden ibaret olduğunu söyleyenler sizsiniz. Ona bakarsan Dof, Tiç, Croco , Kata... daha birçok adamdan meyvesini alırsan sıradan adamlara dönüşürler.
Urouge 45 yaşına kadar px ye ezilecek seviyeye geliyor. 2 yıllık arada 4.komutan alıyor, 2 yıl önce Luffy bu adamı düşük zorlukla alırdı.

Yaşın op da pek bir önemi yok.

2 yıl öncesinin yay meyvesi kullanıcısı Bellamy bile bazı süpernovaların 2 yıl önceki halinden güçlü olmuş. 200 milyonluk bir adam olmuş yaklaşık.

Rob Lucci 2 yıl önce bile Pekoms-Pedro seviyesi arasındaydı. Pekoms tan güçlü Pedro dan azıcık güçsüzdü o kadar. Kabataslak yonkou 8.adamı diyebiliriz o hali için. 9.adamdan güçlüydü ama o kesin.

2 yıllık ara op için çok fazla power UP almak için yeterli bir süre. Verdiğim Bellamy örneği yeterli olmalı.

Arkadaşta demiş zaten Luffy 10 yıl gomu gomu no pistol çalışırken 6 ayda 2 schi + Lucci yi yeniyor. 10 yıllık gelişimin kat be kat ötesi bu gelişim.

Urouge nin yanında Bege örneğinde vereyim, 40-45 yaş civarı bu adamların geldiği gelişim ortada. 2 yıl önce px ye ezilen veya ezilecek adamlar bunlar.

Gelişim konusunda hatalısın üzgünüm.

Son düzenleme:
Urouge 45 yaşına kadar px ye ezilecek seviyeye geliyor. 2 yıllık arada 4.komutan alıyor, 2 yıl önce Luffy bu adamı düşük zorlukla alırdı.

2 yıl öncesinin yay meyvesi kullanıcısı Bellamy bile bazı süpernovaların 2 yıl önceki halinden güçlü olmuş. daha güçlü olmuş atlama sonrası. 200 milyonluk bir adam olmuş yaklaşık.

Rob Lucci 2 yıl önce bile Pekoms-Pedro seviyesi arasındaydı. Pekoms tan güçlü Pedro dan azıcık güçsüzdü o kadar. Kabataslak yonkou 8.adamı diyebiliriz o hali için. 9.adamdan güçlüydü ama o kesin.

2 yıllık ara op için çok fazla power UP almak için yeterli bir süre. Verdiğim Bellamy örneği yeterli olmalı.

Arkadaşta demiş zaten Luffy 10 yıl gomu gomu no pistol çalışırken 6 ayda 2 schi + Lucci yi yeniyor. 10 yıllık gelişimin kat be kat ötesi bu gelişim.

Urouge nin yanında Bege örneğinde vereyim, 40-45 yaş civarı bu adamların geldiği gelişim ortada. 2 yıl önce px ye ezilen veya ezilecek adamlar bunlar.

Katılıyorum.Yaşın bir önemi yok.Akainu dediğimiz adam hem dövüşünden dolayı hem de serideki rolünün büyümesi sebebiyle daha güçlü dönecek.Bege,Urouge örneğini iyi vermişsin.Ölümcül dövüşlere giriyorsa,eğitim alıyorsa ve potansiyelinin sınırına gelmemişse herkes gelişir.

2 yıl öncesinin yay meyvesi kullanıcısı Bellamy bile bazı süpernovaların 2 yıl önceki halinden güçlü olmuş. 200 milyonluk bir adam olmuş yaklaşık.

Bege, Urogue, Bellamy bu adamlar çaylak ve bu işlere yeni yeni girmişler. Birden güçlenmeleri olağan bir şey. Ama Lucci 16 yıl boyunca Chiper Pol'de çalışıyor ve ancak senin dediğin gibi 8. Adam seviyesine geliyor sonraki iki yılda nasıl 1. Adam seviyesine geldi? Luffy'le aynı hızda mı güçlenmeye başladı birden?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık