Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Magellan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 167 86.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    193
Venom modu çok sıkıntı.Yoksa o kadar abartmazsın İvankov kan aldı mesela.Ama o form taş toprak tanımıyor kokanın da ben durdurabileceğini sanmıyorum.Eğer yayılmasını durduruyorsa adamın eski olayı kalmaz.
Açık alanda Zehir Meyvesi'nin çok etkili olacağını düşünmüyorum, ancak Impel Down gibi bir ortamda Magellan o meyve ile İmparator bile tutar.

Açık alanda Zehir Meyvesi'nin çok etkili olacağını düşünmüyorum, ancak Impel Down gibi bir ortamda Magellan o meyve ile İmparator bile tutar.
Sanılanın aksine Impel Down'ın çok geniş kısımları var. Zaten orada bulunan çok büyük yaratıklar bile çok rahatça gezebiliyor. Yani Impel Down dışında etkinliğini aşırı kaybedeceğini düşünmüyorum. Ha hapishane içinde daha avantajlı orası ayrı.

Kafa kafaya bir dövüşte yine etkili olur bence.Rakip kaçak oynar strateji yaparsa o ayrı.Kapalı alanda daha avantajlı olduğu bir gerçek tabii.Örneğin açık alanda Sanji gibi uçan karakterler Magellan’a karşı daha iyi dövüşürler.Ancak 1 vs 1 savaşta çok büyük bir fark yaratacağını da sanmıyorum o kadar.Yani rakip Venom formuna karşı mesela hızlı olsa da işe yaramaz illa ki dokunacak yada mecbur kaçacak hapisteki gibi.Ray’in file vurduğu hakiyi sağlam kullanmazsan Magellan her türlü büyük problem.

Sanılanın aksine Impel Down'ın çok geniş kısımları var. Zaten orada bulunan çok büyük yaratıklar bile çok rahatça gezebiliyor. Yani Impel Down dışında etkinliğini aşırı kaybedeceğini düşünmüyorum. Ha hapishane içinde daha avantajlı orası ayrı.
Geniş kısımları var, ama bu geniş kısmın sınırları da var. Tamamen açık bir alanda durum tam tersine döner.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık