Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Magellan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 167 86.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    193
Hadi yüzememeye eyvallah ama bir yeteneğin bedeli zırt pırt altına sıçmak olmamalı.
Zehirli ishal reise selam olsun!

Başarısız olduğu için kendini öldürecekti adam. Sengoku, böyle birşey yapmasına izin vermeyin filan demişti hatta.

Seviyorum Magellan' i ya. Kendi halinde memur gibi yaşayan tam bir görev adamı. Yaptığı iste Dünya Hükümetine bağlı olmasına rağmen kötü bir is değil. Adama masumlari öldür, insanları ez falan da demiyorlar. Onurlu, gururlu, babacan bir yuregi var. Luffy ile karşılaştığı için belki sevmeyenler vardır ama bu adam için Luffy'de aynı, Doff'ta aynı, Ace'de ayni Teach'de ayni. Onun için onemli olan görevi ve itibarı. Konuk gelen Hancock'a ne kadar iyi davrandığı, astları karşı tavrı çok güzel. Umarım seri sonunda suçlu olarak yargılanmaz.

Pica'dan güçsüz adam; 2 Savaş Lordu kovalıyor. Üstüne başka bir Savaş Lordu daha tekliyor. İmparator sağ kolu'nu mapusa tıkmasını söylemiyorum bile.. Devrimci Komutanı ve onun sağ kolunu esneyerek yeniyor. Bunların yanında bir sürü isim yapmış başka adamlar kovalıyor. Boyunun ölçüsünü bilmiyor işte.. sen kimsinde Pica'dan güçsüz, Zoro'nun tek slashine giden bir adam olarak bunları yapıyorsun. İki yıl önce serinin ana gücü meyveyken sana çok über bir Zehir mevyesi verilmişte ne olmuş. haki yokki sen de, uyanış mış ? Meyveymiş geçiniz. Zaman atlamasından önce 3 Amiralden, Beyazsakaldan, tümen komutanları ve Luffy tüm rakiplerinden haki şovu görüyorduk bu adamda neden yok ?

Bu arkadaşın meyvesi sizi bir an boşluk verdiğiniz an bitirir. Kendisini aşırı güçlü görmüyorum en yüksek YC1dir o da en ama en yüksek. Beni asıl üzen husus İ.D.'da bu adamdan sonra gelen ikinci komutan o kadar tırttı ki of. İ.D. da bu adamdan başka görünce güçlüymüş diyebileceğim bir tane komutan yok. (Uyandırılmışlar hariç.)
Şimdi buradaki çocukluğu olan fotoğrafa baktım da kazağı ne kadar da ilgi çekici bir üç başlı uçan hayvan resmi barındırıyor... Ne kadar değişik...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık