Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Yeni Formu 5. Vites ve D.

Gear işi bitmez hemencecik. Naruto'nun rasenganla seriyi bitirmesi gibi sıkıcı olmasın diye sürekli yeni teknikler veriyor mangaka. Yenilik, heyecan yaratma, farklı şeyler sunma amacı var yani. Satış rakamları için yapılıyor da diyebiliriz buna.

G5 çok büyük ihtimalle uyanış olacak. Ama olmazsa muhtemelen sinirlerle alakalı olacak.
G2-Damar
G3-Kemik
G4-Kas
G5 (son vites) - Sinir.
Deri olacağını sanmıyorum. Tabi bu modun verdiği güzel bir yetenek bulamadım. Luffy'nin tepki sürelerini (reflekslerini) hızlandıracağını düşünmüştüm, yine de pek havalı değil. K. hakiden çok bir fafarkı olmazdı bunun. Oda havalı bir şey bulur muhtemelen.

Deri teorinden belki kata’nın sert mochisine benzer bişey de çıkabilir. Kata mochiyi sıkıştırıp sertleştiriyordu üstüne bi de haki koyunca çok sert oluyordu kolları. Luffy de uyanış sayesinde vücudunu ve derisini senin dediğin gibi kontrol edebilirse o şekilde kendini sertleştirebilir.

Ben bu arc meyve power up’ı beklemiyorum açıkçası. Çünkü her güçlü rakibe g4, g5 açması yakışmamaya başlayacak. Özellikle kaido’yu indirirse ondan sonra bi zahmet base hali komutan gücü olsun. Ama g5 sayesinde kaido inerse öyle bişey olmaz.

Ben kenbunshokusu nasıl dünyanın en iyilerinden olduysa busoshokusunun da öyle olmasını bekliyorum bu arc. Bu yüzden meyvesi senin teorindeki kadar güçlenmez diye düşünüyorum. Şuanki gücüne ilerde uyanış ekler ve meyve biter bence artık. Yoksa bu çocuğun potansiyeli aşırı güçlü olacak. Meyvesi de mangadaki en güçlü meyve ilan edilecek hale gelir.

Komutana ezilecek seviyede bi adam gomu gomu kullanınca yonkou alacak seviyeye çıkmasın lütfen. Teach sağ-sol kol seviyesinin üstüne gura gura koydu hala yonkou seviyesine geldi mi diye tartışılıyor.

Wb ve big mom meyve kullanmasalar bile sağ kol’dan aşağı değillerdi. Luffy de yonkou seviyesine çıkacaksa öyle olmalı artık.

Gencler ben size soyluyoruuuum luffynin icine bir dev sokuldu luffy dev gibi oldu onu bosuna gostermediler bu seride hicbise bosuna gosterilmiyor

Ougon rifle- g3
Nightmare luffy - g4

Ordaki dev halide bir kilif uydurulacak iste

G2+G3+G4 yapilacak. Yapilmak zorunda

Nasil moriaya karsi g2+g3 yaptiysa butun vitesleri birlestirecek

Ve ortaya bir canavar cikacak

G2 ile deli hiz
G3 ile dev cusse ( sadece kol bacak degil komple)
G4 ile dev cussenin dev kasli vucudu

Ha ustune sinirleri ekleyip sinir iletim hizi vs gibi seyleride koyarsa luffy tam bir yaratik olur

Haki kismina girmedim bile ki bana kalirsa hakiyi meyveyle harmanlayacak luffy ortaya karisik bise yapacak.

Gencler ben size soyluyoruuuum luffynin icine bir dev sokuldu luffy dev gibi oldu onu bosuna gostermediler bu seride hicbise bosuna gosterilmiyor

Ougon rifle- g3
Nightmare luffy - g4

Ordaki dev halide bir kilif uydurulacak iste

G2+G3+G4 yapilacak. Yapilmak zorunda

Nasil moriaya karsi g2+g3 yaptiysa butun vitesleri birlestirecek

Ve ortaya bir canavar cikacak

G2 ile deli hiz
G3 ile dev cusse ( sadece kol bacak degil komple)
G4 ile dev cussenin dev kasli vucudu

Ha ustune sinirleri ekleyip sinir iletim hizi vs gibi seyleride koyarsa luffy tam bir yaratik olur

Haki kismina girmedim bile ki bana kalirsa hakiyi meyveyle harmanlayacak luffy ortaya karisik bise yapacak.
kesin hakisi yeterdi o dev bedenine

Küçülünce ağırlığın artması, normal bir insanın 2 m² olması gibi cümleler doğru olmasa da otomatik vites teorisini sevdim. Uyanış formunda tüm vitesler arasında geçiş yapması ve aynı zamanda çevreyi etkilemesi fikri güzel. Vücudu küçülterek haki yoğunluğu sağlama fikri de teoride güzel ama zaten ufak olan Luffy'i daha da küçük görmek istemiyorum artık. Rakipler gittikçe büyürken, bizimkinin onların yanında çocuk gibi kalması pek hoşuma gitmiyor. Yeni tekniklerle bu farkı kapatıyordu ama artık boyutunu küçülten bir teknik pek hoş görünmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık