Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Luffy'nin Uyanışı Sonrası Oluşan Nefret

Bayır aşağı giden kamyon gibi işte 150 bölüm hız yapıp 50 bölümlük duvara çarpacak Kaido bitsin 100 sayısı kalır Joy boy’u artık çıkardığı için.

İyi başlayıp kötü bitiriyorlar sanırım dünya savaşı gibi.

Bir an tanıyamadım nicke değil yazıya bakınca.Yapma be kimsenin hoşuna gitmedi en fanatik Luffy sevdalıları dahil.

Luffy, lastik meyvesi yemiş alın teriyle Wano'ya kadar gelip, Kaido tarafından öldürülmüş bir genç adamdır benim için.

Yazıyı ve gelen cevapları okurken ben de serinin saçmalığıyla alakalı bir şeyler yazmak istedim ama karşıt görüşte tartışabileceğim tek bir nokta bile yok. Sevilir sevilmez bunu kabullenebilirim ama birilerinin çıkıp bunun mantıklı olduğunu anlatmaya çalışmasını kabul edemiyorum sanırım.

Bayır aşağı giden kamyon gibi işte 150 bölüm hız yapıp 50 bölümlük duvara çarpacak Kaido bitsin 100 sayısı kalır Joy boy’u artık çıkardığı için.

İyi başlayıp kötü bitiriyorlar sanırım dünya savaşı gibi.

Bir an tanıyamadım nicke değil yazıya bakınca.Yapma be kimsenin hoşuna gitmedi en fanatik Luffy sevdalıları dahil.
Gerçek Luffy sevdalısı kimmiş gördük :alkis:
Ben beğendim valla. Oda'dan umudu kesmicem lastikle güneş arasında bir bağlantı kurması için :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık