Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

aynen bende schliğin belirli bir güc seviyesi olduğuna inanmıyorum buggy'e bile bu teklif geliyorsa artık bir karizması kalmadı bence.ki luffy 2 sene önce 2 tane schikiyi devirdi

luffy nin amiral seviyesinde olmadığını düşünüyorum. shicibukai seviyesindedir. 2 yıl önce 2 shicibukai devirmişti fakat şimdi bile mihawk u yada doflamingo yu yenemez.

Sirius

Shichibukai liğin bir güç seviyesi zaten yok bence sadece korsanları caydırıcı etmesi için ünü olan adamları alıyorlar . (bknz. Buggy) adam Roger tayfasındaydı ve Akagami ile bağı var ee bunu duyan korsan bir adım geri gider heralde .. Yani saf güce bakılarak yapılan bir şey değil Shichibukai lik. Luffynin şu anki seviyesini daha kimse tam olarak söyleyemez çünkü animede daha hiçbir şey görmedik bir pacifista devirdi İki balık adam patakladı o kadar daha durun bir şu balık adam adasından ayrılsınlar ozaman yorum yapabiliriz .

wolf D luffy

neye dayanarak Luffy Mihavk'ı ya da Doflamingo'yu alamaz diyorsunuz onu anlamıyorum. ne Luffy'nin ne mihavk'ın ne de dof'un gücünü tam olarak görmedik şimdiye kadar. Luffy ile ilgili söyleyebileceğimiz koramirallerden ve bu iki shicbukai hariç diğerlerinden güçlü olduğudur

Eğer yeni bir zaman atlaması olmazsa luffy şu anki güç ve tekniğiyle rakiplerini saf dışı edecek ve ya yenilecek. Bu durumda bence luffy yenileceği rakiplerle karşılaşmaz gibime geliyor.Hayır yenilirse daha nasıl ilerleyecek merak ediyorum.

bi ardaşdemiş galiba yanlışlık yazmış luffy koramiral seviyesinde demiş luffy şuan Shichibukai ve amiral arasın da şu da yazıyım bence smokeri hodyi yendigi gibi yener

Bence çok abartıyorsunuz Dof ile Mihawk'ı, Dof değil miydi savaşta, Crocodile ile savaşıp yenişemeyen, çizik bile atamayan, hangi Crocodile o küçümsenen Luffy'nin yendiği denen Crocodile...
Sırıtıyomuş o yüzden ciddi dövüşmüyormuş, tabi canım amirallerin ve yonko'nun savaştığı mekanda dalga geç sanki çöplerle savaşıyorda ciddi olmayacak.
Zaten Crocodile ile kendisini aynı seviyede görmese Dof der miydi ''Gel ortak olalım?'' diye, gel benim altımda çalış derdi, ama bunu söyleyen Crocodile oldu.
Moria shichibukai seviyesinde değilsin diye öldürmeye kalktı, beceremedi yanında px ordusu ile kaçırdı, adam sırıtıyor diye güçlü oldu, tamam hoşunuza gidebilir böyle şeyler bazılarınında, bu süper güçlü olduğu anlamına gelmiyor.
Büyük ihtimal ip atıyor, attığı iplere yakalanmıcan bu kadar basit, k.haki ile baş edebilirsin diye düşünüyorum.

Mihawk'a gelince 2 sene önce bile öyle yada böyle vs attı Luffy bu adamla çaresiz kalsada, k.hakisini bile ortaya çıkardı karşısında,
Şimdi k.hakiyide kullanabiliyor bence en kötü yenilmez bu sayede, saldırılarıda daha da gelişti, bana göre Luffy Mihawk'tan daha güçlüdür. 3 haki + meyve kullanan bir adamdan bahsediyoruz karşısında ise en iyisi bile olsa kılıçustası var sonuçta.
Mihawk ciddi dövüşmedi eğlencesine takıldı hikayelerine ise benim karnım tok,
Daz Bones'a gelince tek at, Crocodile ile Vista'ya gelince canım istemedi
Don Krieg'in filosuna gelince hepsini doğra, Wb'ye gelince canım istemedi, tabi canım öyledir.

Uçan_Terlik

Luffy nin şu an kapışamayacağını düşündüğüm tek shic. kuma o da aklını kaybettiğine göre şu anki halini yener diye düşünüyorum.Mihawk ve croco ile başa baş dövüşebilir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık