Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

bir marco = luffy onda dayanıklılık bizimkinde o kadar olmasa da çeviklik artısı var üç aşşağı beş yukarı aynı seviyededirler ...

Law dofu yener bence mihawkı bilmemden meyvesi dolayısıyla dofa karşı avantajı olabilir dof keserse kendi roomunda law tekrar birleştirebilir kendini

Dof un olayı kontrol değil mi Law'ı ağlatır bile sürekli sırıtan birinin zaten ciddi bir dövüşe girmesini beklemem bir-iki el hareketi law sızlanmaya başlar.Mihawkta öyle kendini kasmıyor.(law güçlenmeye devam ediyor ama daha genç)
Şimdi onun kıstasına girmeyelim, sana göre Dof bana göre Law daha güçlü, bir adamın sırıtması yada sırıtmaması, kasması yada kasmaması beni bağlamaz sonuçta onların doktoru yada askerlik arkadaşı değilim neden o şekilde davrandıklarını bilemicem, savaşta gördüklerim ve Law'ın şuanda gördüğüm gücü üzerinden çıkarım yapıyorum sadece.

Uçan_Terlik

kuma dof mihawk bana göre shic. içinde en güçlüleridir lawın bu üçüyle kapışabileceğini düşünmüyorum.Luffy şu an bunlarla eş seviyede veya bir tık altlarındadır.Ama amiralde olsa koramiralde olsa shic. de olsa luffy bu saatten sonra herkesi bi terletir herhalde.

Luffy'i Mihawk'la kıyaslamak doğru olmaz bir yerde bana göre dezavantajlı konumda çünkü bu kadar iyi bir kılıç ustasına karşı.Kapışsalar olay mangakaya kalmış bir şey bence.Schi seviyesindeydi zaten bana sorarsanız 2 yıl önce de.Amiral'e daha çok yol var gibi.Koramiral'i rahat tokatladığını gördük savaşta.Bence bu seride seviye olayı mantıksız çünkü aynı adda olan çok alakasız insanlar var.Örneğin Jinbei'nin Moria'yı teklemesi Wb'nin diğer yonkoulardan başka bir seviyede olması gibi.

Shicibukai seviyesini gördük Crocodile'da Luffy nasıl da yükseltti adamı yerden göğe. Shicibukai diye bir seviye komik geliyor bana o kadar geniş yelpazeden adamları bulundurduğu için.

amiral seviyesinden biraz altında görüyorum tahminim 1 2 arc sonra amiral seviyesine gelicektir bu arada lufy su anda gördüğümüzden çok daha fazla güçlüdür bence odanın taktiği çünkü bu önce güçsüz gösteriyo falan water 7 olaylarını hatırlarsanız franky attığı yumruk lufynin nefesini kesmişti nerdeyse sonra bakıyoruzki franky lufynin yanından bile geçemezmiş yani diceğim bu jimbei olayıda franky vssi gibi olabilir jimbeinin lufyi yumrukla havaya uçurması bişey ifade etmez bence lufy jimbeiden her türlü güçlüdür yeri gelince vivi bile lufyi havaya uçurmuştu

Shicibukai seviyesini gördük Crocodile'da Luffy nasıl da yükseltti adamı yerden göğe. Shicibukai diye bir seviye komik geliyor bana o kadar geniş yelpazeden adamları bulundurduğu için.
Aynı fikirdeyim. Böyle bir seviye yok bu adamların arasında. Şu seviye muhabbeti kesinmiş gibi konuşmak şaçma. Herkesin kendi fikri sonuçta seri içerisinde böyle bir seviye olduğu gösterilmedi. Sadece güçlü olan ve diğer korsanlar için tehdit unsuru olabilicek korsanlara Shiclik teklif ediyor Wg tek bildiğimiz bu.

Aynı fikirdeyim. Böyle bir seviye yok bu adamların arasında. Şu seviye muhabbeti kesinmiş gibi konuşmak şaçma. Herkesin kendi fikri sonuçta seri içerisinde böyle bir seviye olduğu gösterilmedi. Sadece güçlü olan ve diğer korsanlar için tehdit unsuru olabilicek korsanlara Shiclik teklif ediyor Wg tek bildiğimiz bu.
Aynen katılıyorum.Buggy'e bile shic teklifi gelecek diye bekliyoruz.Gel gör ki buggy shic seviyesinin yanından bile geçemez.Aynı şey yonkou'lar için de geçerli.Wb aralarındaki en güçlüsüydü.Big mom'ı gördükten sonra en güçsüzü olarak kafama yerleşti.
Şu seviye konusu belki wg içindeki oluşumlar ile karşılaştırma yapılabilir.Sonuçta en güçlü olanını koramiral sonra da amiral yapıyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık