Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin İndireceği İlk Amiral

Luffy'den Dayak Yiyecek İlk Amiral Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    169
Bir ihtimal Ryo. Yalnız bu adam Fuji gibi iyi kalpli çıkacak sanırsam. O yüzden oldukça düşük bir bir ihtimal veriyorum. Luffy net bir şekilde amirallerle kapışmaz gibi geliyor bana. Amiraller bile kendi içlerinde bölünecek gibi bir hava aldım mangadan. Bizimkilere gerek kalmaz kendi kendilerini yerler belki de. :/

Amiraller ve Sabo.

Amiraller arasında bir savaş bekliyorum ben.

Sabo vs Aka
Aok vs Ryo
Fuji vs Kizaru bekliyorum.Teorim vardı o yüzden böyle düşünüyorum.
Yazılı bir teori ise linkini atarsan okumak isterim :D

Luffy bu saatten sonra amiral falan hedeflemez. Adamın hedefinde dünyanın en büyük dört gücü olan yonkolar var. Yonkoyu bırakıp amiral hedeflemek, attan inip eşeğe binmek gibi bir şey olur. Belki son büyük savaşta tayfa+müttefik vs hükümet olursa olur ama o nasıl olur bilemem.
Illa hedeflemesine gerek yok. Kata'yı indirmeyi de hedeflemiyordu. Şartlar öyle gerektirirse dövüşürler. Beyazsakal da Akainu'yu hedeflemiyordu mesela. Ihtimali düşük olsa da yonkou gücünde olan Garp ile de dovusebilirler.

Coby'i yener :oleyo2:

Coby ne len harbiden :hhh:
İşte bunlar hep mangaka torpili :oleyo:

Yazılı bir teori ise linkini atarsan okumak isterim :D
Yazmıştım bi ara çok rağbet görmemişti ama inanıyorum ben bu teoriye.:/

http://www.korsanfan.com/konu/aokiji-fujitora-devrimci-İlişkisi-ve-ryokugyu.6275/

Buyur.Ryo'nun 3 yıldır mı ne yemek yememesi olayı kristal gücüyle alakasız duruyor.O yüzden tutma ihtimali biraz azaldı.Ama BM'de ilk gösterildiğinde ağzından asit gibi şeyler damlıyordu hatta bu yüzden asit meyvesi yediği falan düşünülüyordu.Fakat sonradan o ağzından çıkan asit benzeri şeyle meyvesi çok alakasız çıktı.O yüzden hala tutabilir diye düşünüyorum.Gerçi tutmasa da amirallerin dövüşeceğini hala düşünüyorum.Çünkü teoriyi zaten amirallerin dövüşünden yola çıkarak Ryo'nun meyveyi bulma üzerine düşünmüştüm.

Judge'ı tekleyen, yerde delik açan Zeus'a sahip olan Nami'yi küçümsemek ile hata yapıyorsun. Nami şu an Vergo, Sanji, Oven gibi adamlardan güçlüdür. Ama kimse bu gücü görmüyor.
Saldırı gücü daha fazladır falan desen bir yere kadar katılabilirim ama genel olarak daha güçlüdür diyorsan kesinlikle katılmıyorum.

Saldırı gücü daha fazladır falan desen bir yere kadar katılabilirim ama genel olarak daha güçlüdür diyorsan kesinlikle katılmıyorum.
Şöyle diyeyim, Vergo ve Nami'yi dövüşmeleri için ıssız bir ormana götürürsen Nami alır. Bunu söylememin sebebi Nami Zeus ile epey hızlı bir şekilde uçup Vergo'nun saldırılarından kaçabilecekken Vergo'nun kolay kolay kaçmayacak olması ve Nami Vergo'nun saldırısını yese bile tek yemeyecekken, Vergo'nun tek yiyecek olması.

Niye herkes kizaru işaretlemiş ?
Luffy neden kizaruyla dövüşsün ki ?

Akainu ile kısa bir kapışma yaşar diye düşünüyorum ama genel olarak amiral indireceğini düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık