Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin İndireceği İlk Amiral

Luffy'den Dayak Yiyecek İlk Amiral Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    169
Ryo olur gibi geliyor, yüksek ihtimal yakın dövüş bazlı bir meyve yeteneği çıkacak. Bunun dışında daha bir amiralle yolları kesişmez, Fuji hariç.

Polyana serisinde amiral ineceğini sanmıyorum.Sakazuki denizcilerdeki en gaddar adam o bile belli şeyler için yapıyor bu işleri.Kafadan çatlak değil yani.Değişir ama inmez.Ha Sakazukinin Luffye bir delik açıp tespihine yeni taneler takmasını isterim o ayrı.

Luffy bu saatten sonra amiral falan hedeflemez. Adamın hedefinde dünyanın en büyük dört gücü olan yonkolar var. Yonkoyu bırakıp amiral hedeflemek, attan inip eşeğe binmek gibi bir şey olur. Belki son büyük savaşta tayfa+müttefik vs hükümet olursa olur ama o nasıl olur bilemem.

Kizaru'yu dayak yerken hayal edemiyorum. Dayak yediğinde ciddileşmesi, şok olması falan lazım ama ciddi hayal edemiyorum.

Luffy bu saatten sonra amiral falan hedeflemez. Adamın hedefinde dünyanın en büyük dört gücü olan yonkolar var. Yonkoyu bırakıp amiral hedeflemek, attan inip eşeğe binmek gibi bir şey olur. Belki son büyük savaşta tayfa+müttefik vs hükümet olursa olur ama o nasıl olur bilemem.
İndirmesi için hedeflemesi gerekmiyor. Bir yerde yolları kesişir, tatsızlık çıkar Luffy Reis yapar üstüne düşeni.

İndirmesi için hedeflemesi gerekmiyor. Bir yerde yolları kesişir, tatsızlık çıkar Luffy Reis yapar üstüne düşeni.
Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama eğer öyle bir durum olursa da Luffy indirmez bence. Öyle bir durum için en uygun amiral Ryokugyu olur ki Luffy ister KK olarak onun önüne çıksın Oda ona şov yaptırır bence. Gerçek bir dövüş olmaz yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık