Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    138
açıklayın, nasıl Yıldırımlar üretti nasıl ateş üretti, ne kadarçabaladı kaç kez denedi olmadı? Açıklayın, bizzat gördüğümüz aklına geliyor ve yapıyor var mı ötesi ?

yanlış anlaşılmasın üretmesine karşı değilim ama bir zaman geçer eğitim görür vs

Zoro ateşi kesiyorum dedi çaldım tekniği, bana da saçma geliyır ama yapmış denemiş, luffy ne ara element üretti

yok işte, aklına geliyır ve oluyor, misal öteki bölüm, karakılıç üretip al zoro dese , nasıl savunacaksınız? Yav dersin saçma sorular sorma, ama bana deseydiniz ki dev olacak Yıldırımlar üretecek herkesi tekleyecek. Bende derdim ki saçma sapan konuşmayın öyle şey mi olur , Nika istesin oluyor
Yıldırım üretip üretmediği belli değil. Ateşi Sanji'de üretiyor. Ateş üretene başka karakterler de var. Katakuri de ateşli saldırı atabildi. Doflamigo da telini ısıtabiliyordu. Yani pek açıklamaya ihtiyaç duyan bir durum yok. Yıldırım konusunda yıldırımı o mu üretti belli değil. Bunu yapmış olması düşünceyle yaptığı anlamına da gelmez. Kaido da bir sürü element atağı yapıyor.

Ben artık g4 için de emek diyemem, çünkü nika istedi belki içerden yardım etti ve g4 tekniklerini mümkün kıldı. Yılların korsanı dofy g4'u çok saçma bulmuştu ki, op de en bilgili kişilerden birisi ama biz o zaman anlam verememistik. Bu iş croco'ya kadar gider.

Lütfü neydi meyveyi adam ediyordu. Amele meyveyi üst seviyelere çıkarmıştı sıkı çalışmasıyla öyle böyle değil yani. Hatta meyve Lütfü'ye sıkıntı çıkarıyordu ona engel oluyordu. Rüyaymış birden uyandım aklıma Nika geldi sonra bir gülme tuttu beni :hhh: :hhh: :hhh:

Globalde diğer fanlar, TR'de Alpamis taşıyor bence. Yani bu forumda Alpamis olmasa, Luffy sıradan bir başkarakter olurdu. :oleyo2:

Onun dışında, meyve ve Luffy bir bütün. Başkası meyveyi yese, meyve ile karakter uyumsuzluğundan bu kadar efektif kullanamazdı.
Ama böyle bir meyveyi kullanabilmesi için de dedesinin genleri (H.Haki) es geçmemek lazım. Hakisi yetmese bu bildiğin lastik meyvesi olurdu.
Güçlü karakterler Luffy'i ellerinde gerip gerip sinek öldürürdü.

Biz Dofy lobisi olarak bu meyve en iyi meyve depremden sonra en iyisi dedik ama ufak yanılmışız, forumda bizi tebrik mesajı hiç almadık. Ufak hata payımız, açık ara en iyi meyve çıktı sadece biz paramecia sandık ama meğer zoanmis. Başta @Millennium Wizard ve @RedTeroR olmak üzere ufakta olsa bir tebrik hak etmedik mi?

@Alpamis hiç bizim hakkımızi vermedin?
Gözlerim doldu mesajı okurken.

Hakkımızı vermeyen @Alpamis gibi insanlar utanırlar mı acaba bilemem tabi.

Biz Dofy lobisi olarak bu meyve en iyi meyve depremden sonra en iyisi dedik ama ufak yanılmışız, forumda bizi tebrik mesajı hiç almadık. Ufak hata payımız, açık ara en iyi meyve çıktı sadece biz paramecia sandık ama meğer zoanmis. Başta @Millennium Wizard ve @RedTeroR olmak üzere ufakta olsa bir tebrik hak etmedik mi?

@Alpamis hiç bizim hakkımızi vermedin?
Aynen katılıyorum.Sadece kuru kuru tebrik olmaz ama @Alpamis e şöyle sesleniyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık