Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

Luffy'i Meyvesi Mi Taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    139
Tam olarak uyandıramadığını belirten bölümü söyler misin? @Vvv 'De dün benzer bir şey söyledi ben hatırlamıyorum böyle bir şey.

Ayrıca bu panel gorosei üyelerinin ilk kuruculardan olmadığı aksine alt soylardan olduğunu iddia ettiğim fikri destekliyor. Meyveye farklı isim veren bunlar değil de önceki yönetimmiş gibi konuşuyorlar. Ayrıca Nika'nın onlar için bile efsane oluşu da var. Nika adını duydukları ve gücünü anlatılardan öğrendikleri için Satürn onu gördüğünde Nika dedi @Alpamis

Son düzenleme:
Alttaki şıkkı görünce önce güldüm. Fakat sonra 27 kişinin o şıkka oy verdiğini görünce dehşete düştüm.

İlerde meyve onemsizlesecek. Luffy reyiz hakisiyle iş yaptığı sıra buralar hep gözyası dolacak.
Luffy doğuştan özel birisi yani Allah vergisi bir komedi yeteneği ve iradesi var belki de Nika bu yüzden onu seçti herkesi seçmezdi bırada hakkını teslim ediyorum.Tıpkı Enma’nın Zoro’yu seçmesi gibi bir durum.Fakat arada şöyle bir fark var.Enma kullanılan bir araçken meyve öyle olmadı.Tam tersine şu ana kadar Luffy kullanılan bir araç oldu meyve baskın çıktı.Zunisha ve gorosei Nika dediler.Bunlar Nika demeyi bırakırsa bizimki ben Nika’nın yaptığını yapmayacağım farklı bir isteğim var derse o zaman meyve Luffy’i taşımaktan çıkabilir.Ama bu 1000 küsür bölüm Luffy’i hayatta tuttuğu sırtladığı gerçeğini değiştirmeyecek.Sadece finalde Luffy salt kişisel olarak meyveyi aşmış efendisi haline gelmiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık