Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ve Law'ın Gireceği Yonko?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim de shanks'ı seçmemin sebebi tamamen nami ve luffy'nin tepkileri.Nami big mom'a savaş açtıklarını zaten biliyor.Law big mom dedi diye neden şaşırsın ki.Hiç mantıklı gelmiyor bana.Şaşırdığına göre nami'nin de tanıdığı bir isim olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden shanks aklıma geldi.
Luffy ise ilk başta hiçbir tepki göstermedi ondan sonra sevindi.Buradan da anladığım kadarıyla luffy'nin tanıdığı biri çıkacağını düşünüyorum.O yüzden kaido elendi ya bb ya da shanks aklıma geldi.BB'nin son arc olduğunu düşündüğüm için onu da eledim.Tek tahmin kalıyor o da Shanks.
Shanks'ın tayfasını bizimkiler yenemez gibi bir muhabbet dönüyor ama yonkou indirecekleri kesin değil ki.Belki sonradan planlar değişecek law da vazgeçecek.

BB Shanksı indiremez o sadece Türk filmlerinde olur Luffy Shanks öldün demek intikamını alır kanını yerde bırakmam olayı OP ta olmaz herkes görecek bunu iddaalıyım

Aslında en mantıklısı BB yi indirmesi. Şu anki güçleri ile Law+Luffy , BB'yi indirebilir. Aynı zamanda mükemmel bölümler okumuş oluruz. Tabi belli olmaz. Kaido en mantıksızı gibi , neden 4 kraldan en süpriz çıkabilicek olanı sona saklamayıp öldürsün ki. Ayrıca , Kaido diğer 3 ünden daha güçlü de olabilir. Kim bilir bekleyip görücez.

Razor_

Mecburiyetten Koca Ana'ya yönelecekler, son kalan 2 Yonko'da Denizciler'in tarafına geçecek.
Bazı olayları gecen evrenin içine girip düşünmek gerekir. bu evrende iyi ve kötü dengesini sağlayan unsurları değiştirirsen doğacak yeni güç senaryoyu mahveder. Biraz akışına bırakmak lazım tek bir olaydan hikayenin sonu gelmez neticede..

Dr.SkuLL

Smoker ,
Bir cok arkadasın dedigi Shaks olmaz , sözü vs. var gibi fikirler hakkında ne düşüüyorsun peki ?
Bu söz ve tayfa muhabbetti sebebi olmasına ragmen bu Yonkou'nun Shanks olacagını savundugun için soruyorum sadece . Bir sey daha var eger Shanks cıkarsa dedigin teori mantıklı olabilir

Ben hikayenin sadece düz olan kısmını özetledim. bunların arasına yeni hikayeler de karışacak, hikaye dallanıp budaklanacaktır. Katılıp katılmamak da size kalmış.
Seçtikleri Yonko'nun neden Shanks olduğuna gelirsek, bana göre Yonkolar içerisinde çökülebilecek en ideal kişi. Boş boş adalarda gezip, her gün parti veren vurdumduymaz biri. Diğer Yonkolar'da görülen ciddiyet, Shanks'te bulunmuyor. Sadece arkadaşı zarar görecek olursa harekete geçiyor. Çıkar adamı olmayan birini indirmesi, diğerlerinden daha kolay olur. Shanks ile Luffy'nin farklı kişilikleri olduğunu Oda söylemişti zaten. Yani Shanks savaşta Luffy'i görmeye gitmedi diye, Luffy'nin de onu görmeye gitmeyeceği sonucunu çıkaramayız. Zaten çok saçma bir söylem olur. Koca Ana hedefteki Yonko, Kaido çok düşük ihtimal, Teach ile hesabı sonlara kalır. Ben Luffy'nin Shanks ile savaşmaya değil, onu görmeye gideceğini, bu yüzden teklifi kabul ettiğini düşünüyorum.

Not: Koyu renkli kısım Law'ın Shanks'ı neden seçtiği ile ilgili, kalan kısım Luffy'nin neden ittifakı kabul ettiği ile ilgilidir.

Oyumu Big Mom'a verdim ama söyle bir şekilde de bakabiliriz olaya genel olarak Yonkouların müttefiği olan korsanlar varmış Law'ın dediği üzre ya Yonkou ile savaşırsın yada onun buyruğu altına girersin Shanks gibi biri herkesi müttefiği olarak alıcağını sanmıyorum hatta bi müttefiği olacağını bile sanmıyorum belki dağılan WB korsanları bunun dışında bir müttefiği yoktur diye düsünüyorum . Eğer ki bir Yonkou ya kafa tutucaklarsa müttefiklerde işin içine girerse durum karışır biraz olaya böyle bi açıdan da bakarsak Shanks olabilir bu kişi.

Kronos26

Ben hikayenin sadece düz olan kısmını özetledim. bunların arasına yeni hikayeler de karışacak, hikaye dallanıp budaklanacaktır. Katılıp katılmamak da size kalmış.
Seçtikleri Yonko'nun neden Shanks olduğuna gelirsek, bana göre Yonkolar içerisinde çökülebilecek en ideal kişi. Boş boş adalarda gezip, her gün parti veren vurdumduymaz biri. Diğer Yonkolar'da görülen ciddiyet, Shanks'te bulunmuyor. Sadece arkadaşı zarar görecek olursa harekete geçiyor. Çıkar adamı olmayan birini indirmesi, diğerlerinden daha kolay olur. Shanks ile Luffy'nin farklı kişilikleri olduğunu Oda söylemişti zaten. Yani Shanks savaşta Luffy'i görmeye gitmedi diye, Luffy'nin de onu görmeye gitmeyeceği sonucunu çıkaramayız. Zaten çok saçma bir söylem olur. Koca Ana hedefteki Yonko, Kaido çok düşük ihtimal, Teach ile hesabı sonlara kalır. Ben Luffy'nin Shanks ile savaşmaya değil, onu görmeye gideceğini, bu yüzden teklifi kabul ettiğini düşünüyorum.

Not: Koyu renkli kısım Law'ın Shanks'ı neden seçtiği ile ilgili, kalan kısım Luffy'nin neden ittifakı kabul ettiği ile ilgilidir.
Luffynin Shanks'ı görmek istediği belli birşey lakin sırf bu yüzden de shanks'a gidip verdiği "Büyük bir korsan olup senden daha iyi bir tayfayla geleceğim (yanılmıyorsam böyleydi)" sözüne karşı gelecektir diye düşünmüyorum.Bu yüzdende shanks ise gidilmesi düşünülen yonkou (yolda değişebilir farketmez) burada bir senaryo hatası göze çarpabilir.

Kaido olacağını ben de düşünmüyorum, daha görmediği adamı neden indirmek istesin ki luffy ?

Tahminim Gidilmesi düşünülen/planlanan yonkou Big mam'dır

luffy diger supernovalarıda yanına alsa bile bnm marinefordda gördügüm shanks ve tayfasına hiç bir sey yapamaz :D mantıklı olmak lazım,sırf güldüler diye higumaya saldıran velet,shankse kötü söz dedigi için öz dedesine bile hiddetlenicek...sonrada law ona onu nasıl indirecegini anlatırken sakince dinliyecek.bence yüzde 1lik bir olasılık.

ve ayrıca bbde degil.bir cok kişi tahmin ediyorki shanks tayfası ve bb arasında savas olma olasılıgı cok yüksek.yani bu iki tayfa için özel bir arc olucak.ve luffynin basından beri indirecegi rakipler belli zaten big mom ve kaidou.

kaidouyu e.oda saklı tutuyor,beyazsakalı durdurmaya gidicek kadar güclü bir adam,üstelik o kadar müttefikide yanındayken wbnin :) bence onu biraz daha bekleticek.

üstelik su an zaten linlinle savas halinde tayfa,kadın canı sıkıldı diye adamlarını yiyiyor,ona posta koyan,bomba gönderen yarı pişmiş bir caylaga saldırmıyacak olma olasılıgı düsünülemez.ayrıca daha loladan beri kuvvetli bir bayan korsanın bizim tayfanın işine yarama olasılıgı var.bu big mom olmasa bile,bence onun tayfasından veya müttefiklerinden biri ve nami aracılıgıyla bizimkilere yardım edicek.e.oda big momla savası baslattı.normal sartta herkes lawında big moma bende dalmak istiyorum demesini beklerdi.ama her zmanki gibi tartısma konusu yarattı bence karıstırdı ortalıgı yine :D

sonuc olarak digerleri cıkabilirmi evet hepsi olabilir.ama bence tüm işaretler big mom yönünde.eger shankse saldırmayı kabul etmişse luffy düsündügümden salakmıs derim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık