Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ve Law'ın Gireceği Yonko?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks olsa bile indiremezler.Karasakal dicem ama onuda Luffy kabul etmez nedenide Karasakal'ı kendi indirmek istemesindendir herhalde.Kaido olma ihtimali de var aslında ama henüz güçlerini görmedik ama ben en güçsüz Yonko olarak Kaido ve Big Mam'ı görüyorum niyeyse ama Big Mam'dan daha güçlü olduğu belli Kaido'nun. Neyse en güçsüz yonko olarak gösterdiğim Big Mam ve Kaido'ya dalabilirler ama Luffy'nin istediği Big Mam ve henüz Yonko seviyesinde olmadığını biliyor en güçsüze kaçalım der gibi Law'da Big Mam'ı işaret edecek bence.Belki Law ve Luffy bile indiremez yine Big Mam'ı eğer Kid ile de ittifak kurulursa Big Mam adı uçar gider :D

Shanks olabilme mantığını hala anlamış değilim.Eğer bizim Luffy Shanks'a müttefikle gidecekse yazıklar olsun bu seriye...
Ben yüksek ihtimalle Big Mam olduğunu düşünüyorum.Balıkadam adasında Luffy Big Mam'a atar koydu daha sonra Kid'in Big Mam'ın gemilerine saldırdığını ve maddi zarar verdiğini falan öğrendik şu ana kadar adı geçen bize gösterilen yonkou hep Big Mam'dı.Hatta bu ittifağa Kid'in de katılacağını düşünüyorum ben.Luffy,Law,Kid vs Big Mam olur bana göre.

Kaido'dur bence dalacakları kişi. Kaido'yu tanımasına gerek yok. Korsanlar Kral'ı olmak isteyen birisinin yonkouya göz koymak için sebebe ihtiyacı yoktur ya da zaten en büyük sebebe sahiptir. Koca Ana olayı şu saatten sonra vivre kart ile çözülür. Oda cuk diye oturtacak her şeyi yerine. Kaido'yu seriye dahil etmek için mükemmel bir yol bu ittifak olayı. Luffy'nin gülümseme sebebi ise, Kaido, Franky gibi bir şey olabilir(Law ismi söylerken açıklamada yapıyor zaten.). Law 'Kaido, Optimus Prime gibi adam' dese veya onun gibi ilginç bir şey, Luffy'nin zaten ağzı kulaklarına varır. Shanks ve Karasakal'ın olabileceğini de düşünmüyorum.

Ben Luffy-Law ittifanın yonkou indirebileceğini düşünüyorum Yonkoular yeni dünyada ve 4 taneydi bu adamlar korsanlıkta en üst mertebeye ulaşmış elit kişiler Wb öldüğünde dengelerin ne kadar değiştiğini gördük benim görüşüm bu yonkou bigmamdır çünkü balık adam adasında oda bunun işaretini bize verdi.Ben Odanın kısa sürede 2 yonkou harcayacagını düşünmüyorum ki 10 senede son çagını yaşayan Wbyi öldürdü 2 yonkou birden harcaması bana göre yok denecek kadar az bir ihtimal.

Big Mam TB arcından beri gözümüze sokuluyor.Balık Adam adasında kavga ettiler seni yenicem dedi Luffy düşman olarak görüyor onu.Law da akıllı biri giidip BB ye yada Shanksa saldıracak kadar salak değildir.Big Mam diğer yonkoulara göre daha güçsüz gözüküyor.Shanksla savaşmaz luffy.Birde Yonkouların bölgeleri var şimdi Balık Adam adasına girdikten sonra ilk Big Mam la karşılaştık bana kalırsa giriş kısmı Big Mam a ait.

bende oyumu bıgmom dan yana kullanmak ıstıyorum.. çünkü shanksla kapışacak seviyede olduklarını dusunmuyorum op nın en güçlü karakterınden bırı op de en guclu karakter olan wb yı gorduk 3 amıral zor baş etti shanksla 2 caylak baş edeceğini sanmıyorum onun için oyum bıgmom a çunku balıkadam adasında luffy o na kıl olmustu ve ona meydan okumustu onun ıcın buyuk bı ıhtımal bıg mom

Big Mom.Sebebi de hem daha önceden beri gözümüze sokulması hem de bana göre en kolay seçenek diye düşünüyorum.Ama Oda'dan ters köşe beklenebilir.

Big mom dedim çünkü BB final dövüşü olacak gibi duruyor Shanks desek lufyynin ona saldırmayacağı kesin Kaido daha yüzünü Bile görmedik bigmom luffynin şuanki düşmanarından biri oyüzden bigmom diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık