Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kyros Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel konu olmuş.Ben de Rebecca'nın babası ve eski kral olabileceğini düşünüyorum.Tarihsel benzetmeler "Cyrus The Great" olayı iyi olmuş.

Genel tartışmanın altına da yazmıştım
Bugün animeyi izlerken fark ettimde şu kyros hakkında şey diyo rebeca çok önemli adamdı falandı falan ama kimse hakkında birşey bilmiyo diyodu kimsenin hakkında birşey bilmemesi oyuncaga dönüştüğü yine renecanın dediğine göre tek bir yara darbesi var bu da oyuncak askerde de olduğundan o olduğunu söylüyorum bir de şu var kyros söylendiğine göre güçlü bi adam oyuncak askerde de bi haki potandiyeli görüyoruz hani neden o olmasın
Düşüncem bu

Unknown

Genel tartışmanın altına da yazmıştım
Bugün animeyi izlerken fark ettimde şu kyros hakkında şey diyo rebeca çok önemli adamdı falandı falan ama kimse hakkında birşey bilmiyo diyodu kimsenin hakkında birşey bilmemesi oyuncaga dönüştüğü yine renecanın dediğine göre tek bir yara darbesi var bu da oyuncak askerde de olduğundan o olduğunu söylüyorum bir de şu var kyros söylendiğine göre güçlü bi adam oyuncak askerde de bi haki potandiyeli görüyoruz hani neden o olmasın
Düşüncem bu
%90 böyle çıkacaktır zaten.Hatırlanmaması , Hiç darbe almadan kazanılan savaşlar K.haki+Hız ayrıca Benim hatamdı demesi falan filan Babası ve Kyros olduğunu gösteriyor.%10 ise Oda nın ters köşe durumuna denk geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık