Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kullandığınız Dijital Yayın Platformları

Hangisini/Hangilerini Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    102
Arayüz ve uygulama olarak baktığımız zaman Netflix'den daha iyi hele Amazon'dan çok çok daha iyi. Disney+'un güzel ve çok başarılı bir arayüzü var.

İçerik olarak da biraz zevk meselesi olduğu için sadece şunu diyebilirim.
Disney+'un çoğu Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic diye 5 büyük başlıktan oluşuyor. Yani bu başlıkların yapımlarını seven birisi için Disney+ birebir.
Şahsen bu 5 başlığın 5'i de bana hitap ettiği için Disney+ en çok beklediğim platformlardan biriydi ve uzun zaman boyunca en çok da onu kullanacağım gibi duruyor.
Ha Disney+ sadece bu 5 başlıktan oluşmuyor tabii. Lost, The Walking Dead ve The Simpsons gibi ünlü yapımlar da orada.
Benim gözümde netflix belgeselleri iyi bir platformken, prime dizileri iyi bir platform şeklinde. Senin mesajından anladığım disney+'ta iyi belgeseller ve kült seriler var.

Arayüz ve uygulama olarak baktığımız zaman Netflix'den daha iyi hele Amazon'dan çok çok daha iyi. Disney+'un güzel ve çok başarılı bir arayüzü var.

İçerik olarak da biraz zevk meselesi olduğu için sadece şunu diyebilirim.
Disney+'un çoğu Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic diye 5 büyük başlıktan oluşuyor. Yani bu başlıkların yapımlarını seven birisi için Disney+ birebir.
Şahsen bu 5 başlığın 5'i de bana hitap ettiği için Disney+ en çok beklediğim platformlardan biriydi ve uzun zaman boyunca en çok da onu kullanacağım gibi duruyor.
Ha Disney+ sadece bu 5 başlıktan oluşmuyor tabii. Lost, The Walking Dead ve The Simpsons gibi ünlü yapımlar da orada.
Disney+ parasını fazlasıyla hak ediyor.

Benim gözümde netflix belgeselleri iyi bir platformken, prime dizileri iyi bir platform şeklinde. Senin mesajından anladığım disney+'ta iyi belgeseller ve kült seriler var.
Dediğim gibi tamamen zevk ve hitap meselesi biraz. Mesela birisi Netflix belgeseli sevmeyebilir ama National Geographic'in belgesellerini sever gibi gibi.
Tabi başka kült yapımlar da var ve yenileri de gelmeye devam edecek. Bu saydığım 5 başlıktan birkaçı sana hitap ediyorsa Disney+ paranın hakkını verir onu söyleyebilirim. Ha bu 5 başlığı sevmeyen ve ilgisini çekmeyen birisine de Disney+ önermem bunu açıkça söyleyebilirim.
Disney+ parasını fazlasıyla hak ediyor.
Kesinlikle, erken kayıt yaptırdım diye bana indirim de yaptılar direkt 1 senelik üyelik aldım.

Sadece Amazon Prime. Son 1 senedir doğru düzgün dizi izlemediğim için diğerlerine gerek duymuyorum. Arada bir kaliteli yapım çıkarsa dizibox iş görüyor.

Amazon ve Netflix vardı bir zamanlar. Kredi kartımın kullanım süresi dolup yeni kart geldiğinde ikisi de iptal oldu. Netflix alayım dedim, ailem kullanıyor diye ama yeni kartı kabul etmedi bir türlü. Ben de aman boş ver dedim uğraşmadım bir daha. Zaten izlediğim bir şey yok artık.

Vakit genişliğine ulaşırsam belki Disney alırım. Ama izleyemeyeceğim için gerek duymam gibi.

Konuyu gördükten sonra merak edip ülkemizdeki pazar paylarına baktım. Pazarın %90ını BluTv-Netflix-Amazon üçlüsünün hakimiyetinde. Ama anlamadığım bir durum var. 3.5 milyon aboneli Netflix %30-40 arası pazar payına sahipken, 1 milyonu aşan abonesi bulunan Exxen nasıl %1-2 seviyesinde. Garip bir durum.

Bu arada pazarın 1. Şu BluTv Türkiye'de. Disney de birinden pay çalacaksa BluTvden olmaz diye düşünüyorum.

Eskiden PC çok kullanıyordum o zamanda netten her şeyi buluyordum. Şimdi tv den Netflix ve Amazon var. Onu kullanıyorum. Disneyde alırdım da TV de uygulaması yokmuş :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık