Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Fan tokenlerinin kutlu yükselişlerinden sonra bir tur da chzyi mi uçuracaklar acaba ?
Pek sanmıyorum fan tokenlerinin yükselmesinin nedeni piyasanın ATM nin şampiyonluğunu fiyatlandırması. ATM nin yükselişini klüp tokenleri yükselecek diye algılıyor buda klüp tokenlerini yükseltiyor 3 gündür ATM alıp satıyorum dün 21 den alıp bu sabah 26 dan satım dedim biraz düşsün yine alıyım pazar günü saat yediye kadar satmayım ama aşırı artı. yükseldi. Eğer pazar akşamı hem Atletico Madrid hemde Real kazanırsa bir hafta daha gider. Real ın puan kaybettiği Atletico Madrid in puan kazandığı bir durumda hepsi düşer. Eğer fan tokenlerine yatırım yaptıysan pazar günü saat 19:00 kadar karını al ve bekle maçlardan sonra yeni pozisyon al ben öyle yapacan umarım ikisinde kazanır. PSG de de pozisyon alına bilir

Az önce gate.io dan baktım tanesi 50 milyon dolar olmuş bu nasıl iştir ya.
Milyon değil yaf bildiğimiz dolar : ))

0,015 dolar ICO satış fiyatı. Listelenmeye başladıktan sonra bir kaç ay içinde 40 dolar oldu tanesi. Yani 2600x den fazla. Sonra baştan alanlar sattı işte. Bir şekilde kendini iyice duyurmuş oldu diye düşmüşken aldım ben 0,73 dolardan.

Milyon değil yaf bildiğimiz dolar : ))

0,015 dolar ICO satış fiyatı. Listelenmeye başladıktan sonra bir kaç ay içinde 40 dolar oldu tanesi. Yani 2600x den fazla. Sonra baştan alanlar sattı işte. Bir şekilde kendini iyice duyurmuş oldu diye düşmüşken aldım ben 0,73 dolardan.
40 dolar coinmarketcap verisi. Çok daha fazlası var. Casper'dan temiz para aldılar.

Bu iş çok kötü psikoloji bozuyor ya. Abim 5000 TL kredi çekip girdi. 4 gün öncesine kadar kripto'nun k'sinden anlamayan adam şimdi saatlerce pc başında ekrandan kafasını bile çevirmiyor. Ardarda çay getiriyorum unutup içmiyor soğuyor masada.

En iyisi açık emrini vereceksin, arada sırada girip bakarsın işte.

Bu iş çok kötü psikoloji bozuyor ya. Abim 5000 TL kredi çekip girdi. 4 gün öncesine kadar kripto'nun k'sinden anlamayan adam şimdi saatlerce pc başında ekrandan kafasını bile çevirmiyor. Ardarda çay getiriyorum unutup içmiyor soğuyor masada.

En iyisi açık emrini vereceksin, arada sırada girip bakarsın işte.
Kredi sıkıntı ya. Ben de bir ara düşünmüştüm de vazgeçtim. 100 bin atacaktım bir ay. Hoş 1 milyon olacaktı da neyse ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık