Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
200k dolar derken coin başına mı yoksa sen bir miktar para attın 200k dolar olur mu diyorsun. bende adanın kilidi açınca yarı yarıya atayım bunlara :D 200 er dolar.

Bu arada SPE sağlam gidiyor 34 gün oldu token çıkalı 4 tane borsa listelemesi whitebitte staking geldi. Projeleri sağlam ileriye gidiyor ben aldığım tokenleri 6 ay yüzde 33 den stakinge koydum al satı bırakıp. Eğer borsa dolandırıp kaçmazsa 6 ay sonra 10x yapar inşallah :D ilk 10daki borsalardan gelirse 10x garanti görüyorum.
Birşey garanti değil hatta yarılanabilir düzelene kadar bir süre öyle kalabilir.10 dolar hedefiyle 200 bin dolar ikincisi.Olmayacağını anlarsam satar geçerim.
İhtiyacı olan parayı geçtim millet kredi çekip giriyor. Bir akrabamın damadı ondan para istemiş. 15 bin lira vermişler. Birkaç gün sonra 30 bin olarak geri vermiş. Bakmışlar bu damat kazanıyor ev almak için biriktirdikleri paranın hepsini vermişler. Hop güm...
Birşeye girmemiş aslında.Borsa sadece aracı kurum.Coin alsa ve orada bırakmasa şu an öyle birşey olmaz piyasa iyi gidiyor.O kadar büyük miktarları adı sanı belli olmayan yerde bırakmaktan dolayı.Blockzincirde görüp garantiye alması gerekiyordu yüksek miktarsa.

Birşey garanti değil hatta yarılanabilir düzelene kadar bir süre öyle kalabilir.10 dolar hedefiyle 200 bin dolar ikincisi.Olmayacağını anlarsam satar geçerim.

Birşeye girmemiş aslında.Borsa sadece aracı kurum.Coin alsa ve orada bırakmasa şu an öyle birşey olmaz piyasa iyi gidiyor.O kadar büyük miktarları adı sanı belli olmayan yerde bırakmaktan dolayı.Blockzincirde görüp garantiye alması gerekiyordu yüksek miktarsa.
10 dolara 200k garanti eden varsa zaten dolandırıcıdır. Ben adaların kilidi açınca satar koyarım. Düşerse de dolandırılırsam da razıyım bu iş böyle. Bnblerimin faizi de var aslında ama şuanda bnb yüzde 10 zararda olduğu için satmak istemiyorum.

Mesela bana göre bu paraları 2 sene unutucaksın sonra bakacaksın 10x bile yapmışsa iyidir yani. Biz tabiki 400x isteriz , 20.000x isteriz ama olacağını kimse garanti edemez. Unutamayacağın vaz geçemeyeceğin parayı da atmayacaksın

Bir yerden yakalasam kendi muayenehanemi açmak istiyorum

10 dolara 200k garanti eden varsa zaten dolandırıcıdır. Ben adaların kilidi açınca satar koyarım. Düşerse de dolandırılırsam da razıyım bu iş böyle. Bnblerimin faizi de var aslında ama şuanda bnb yüzde 10 zararda olduğu için satmak istemiyorum.

Mesela bana göre bu paraları 2 sene unutucaksın sonra bakacaksın 10x bile yapmışsa iyidir yani. Biz tabiki 400x isteriz , 20.000x isteriz ama olacağını kimse garanti edemez. Unutamayacağın vaz geçemeyeceğin parayı da atmayacaksın

Bir yerden yakalasam kendi muayenehanemi açmak istiyorum
10x yapayım yeter diyorsan bnb al gelecek seneyi bekle fazla strese girmene gerek yok.Tabii hiçbirşey garanti değil kötü habere bakar.Daha dün Abd adalet bakanlığı binance borsasını inceliyor gibi bir haber çıktı.Önemli birşey değildi ama önemli de olabilirdi.

10x yapayım yeter diyorsan bnb al gelecek seneyi bekle fazla strese girmene gerek yok.Tabii hiçbirşey garanti değil kötü habere bakar.Daha dün Abd adalet bakanlığı binance borsasını inceliyor gibi bir haber çıktı.Önemli birşey değildi ama önemli de olabilirdi.
10x çok iyi zaten benim bnbde iyi param var. Diğer küçüklerden mesela speden 100-500x bekliyorum ecomiden 100x bekliyorum. Amepayden 15x bekliyorum. En sağlam GT token gelecek gibi algolarımı satabilirsem çıkan paranın bir kısmıyla GT alıp kalanı çekmeyi düşünüyorum yavaş yavaş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık