Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KPSS 2022

2014 yılında öğretmen olarak atandığım için KPSS defterini bir daha açmamak üzere kapattım. Eşim girdi bugün sınava baya zorlamışlar Türkçe'yi demişti. Sınava giren tüm arkadaşlara Allah hayırlısını versin inşaallah istediğiniz gibi hatta daha iyisi olur umarım başarılar...

Soruların hepsini kontrol ettim.
Türkçe : 19D 7Y 4B (Çok kötü)
Matematik : 27D 2Y 1B
Toplam Genel Yetenek : 46D 9Y 5B
Genel Kültür : 21D 19Y 20B
Şu siteye göre P3 puanım 75. Mühendislik için 90 civarı puan istediği için bir kıymeti yok. Çalışmadan bu kadar.

Soruların hepsini kontrol ettim.
Türkçe : 19D 7Y 4B (Çok kötü)
Matematik : 27D 2Y 1B
Toplam Genel Yetenek : 46D 9Y 5B
Genel Kültür : 21D 19Y 20B
Şu siteye göre P3 puanım 75. Mühendislik için 90 civarı puan istediği için bir kıymeti yok. Çalışmadan bu kadar.
90 çok zor puan.

Aslında sorular falan tahmin edilebiliyor,duzgun calismayla alınabilir ama taktigi iyi yapmak lazim,yoksa süre uçup gidiyor.

Mesela bu sene mat kolaydı(bence) ama 30 matı cözüp üstüne de tarih cografya yı komple cözmek zor oluyor,turboya baglamak lazim xd
Herkes senin gibi yetenekli değil Reis. Okuduğunu anlamayan insanlar var misal ben.

Tarih 22 d 5 y, coğrafya 15 d 2y 1b, vatandaşlık 9d 3y 3b.
Türkçe berbat ötesiydi, zamanımın çoğunu yediği için matematiğe doğru düzgün giremedim 10 soru yapabildim 10'u da doğru çıktı. Bu sene matematiği kolay sormuşlar keşke ilk matematikten başladaydım çok pişman oldum en sona bıraktığıma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık